Operátor pre výrobu snežných diel, Bolzano, Taliansko

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Južna Tirolska, Taliansko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

Zodpovedosť za včasnú montáž a podporu príslušného tímu na výrobných ostrovoch na predmontáži, čiastočnej montáži alebo konečnej montáži na výrobu snežných diel, strojov na viazanie prachu a hasiacich strojov.
Vykonávanie mechanických a elektrických skúšok zostáv alebo systémov v rámci našich náročných vývojových projektov.

Budeš mať vo výrobe aj kolegov priamo zo Slovenska, ktorí Ti budú oporou a zaškolia Ťa.

Čo Ti ponúkame? Skvelú budúcnosť a možnosť osobného rastu. Rozhodnutie je na Tebe.

Zmluva: na začiatok ide o sezónnu zmluvu, ktorá tento rok platí od nástupu do konca roku 2024.
Budúci rok je možnosť vrátiť sa k sezónnej zmluve (približne od marca/apríla), potom trvalý pracovný pomer.
Tvoj zamestnávateľ bude TechnoAlpin v Taliansku;

Plat: 1 550,00 EUR brutto mesačne ;

Pracovný čas: pondelok až piatok od 7.00 do 16.45 hod., so 45-minútovou prestávkou na obed ;

Ubytovanie: poskytujeme ubytovanie v blízkosti pracoviska (3-lôžková izba so samostatnou kúpeľňou) a auto na každodenné cestovanie do práce a späť;

Stravovanie: máme vlastnú jedáleň, kde poskytujeme bezplatné raňajky, obedy a večere;

Doprava do Talianska: na cestu do Talianska a späť domov vyplácame príspevok na výdavky, detaily dohodneme osobne.

Miesto Tvojho bydliska nie je dôležité, dopravu do Talianska Ti zabezpečíme, dôležitý je Tvoj prístup k práci, spoľahlivosť a zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné technické vzdelanie a pokiaľ možno odbornú prax v odbore.
Záujem o kvalifikované povolanie.
Pozitívny prístup k práci.
Znalosť nemčiny, taliančiny alebo angličtiny je veľkou výhodou.

Spoločnosť TechnoAlpin zaručuje prvotriednu kvalitu snehu pre spokojných nadšencov zimných športov na celom svete. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami je spoločnosť lídrom na svetovom trhu v oblasti technického zasnežovania a zamestnáva viac ako 700 ľudí po celom svete.
Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa projektovaním a realizáciou manuálnych a plnoautomatických systémov zasnežovania, predajom snežnej techniky a servisnou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4777754  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac