Technický nákupca

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o.

Priemyselná 2, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude upravená podľa skúseností kandidáta a vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný výkon činností v koordinácii s výrobou na Slovensku, ako aj s nákupom a logistikou v centrále v Taliansku.
Úzka koordinácia s dodávateľmi podľa požiadaviek výroby.
Výber nových dodávateľov a spracovanie relevantnej dokumentácie.
Príprava podkladov pre rozhodovanie a plánovanie nákupu materiálov, komponentov a logistiky, dopravy vrátane integrovaného spracovania objednávok a dodávok .
Príprava cenových porovnaní a aktualizácia údajov.
Príprava a realizácia rokovaní o obchodných podmienkach a zmluvách .

Čo ponúkame okrem 13.platu?
Rôznorodé a zaujímavé úlohy v úspešnej, perspektívnej a medzinárodnej spoločnosti.
Rozsiahle školenia a podporu, ako aj osobný a profesionálny rozvoj
Príjemnú pracovnú atmosféru v motivovanom a mladom tíme.
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.

Za svoju silnú pozíciu na globálnom trhu vďačíme našim zamestnancom - každému z nich.
Podporujeme ľudí, ktorých baví rásť spolu s nami a každý deň zlepšovať naše produkty.
Ak sme vzbudili Váš záujem, tešíme sa na Vašu žiadosť a stretnutie s Vami.
Životopis by sme radi obdržali aj v cudzom jazyku - anglicky, nemecky alebo taliansky.
Kontaktovať Vás budeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nákupca

Počet rokov praxe

3

Odborné skúsenosti z oblasti technického nákupu a logistiky.
Technické znalosti a veľký záujem o technické komponenty.
Sebavedomé vystupovanie so silnými vyjednávacími a komunikačnými schopnosťami.
Samostatný a štruktúrovaný spôsob práce.
Iniciatívnosť a vysoká miera orientácie na zákazníka a služby.
Znalosť nemeckého, anglického alebo talianskeho jazyka podmienkou.
Skúsenosti s prácou so systémami ERP výhodou.

Spoločnosť TechnoAlpin zaručuje prvotriednu kvalitu snehu pre spokojných nadšencov zimných športov na celom svete. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami je spoločnosť lídrom na svetovom trhu v oblasti technického zasnežovania a zamestnáva viac ako 700 ľudí po celom svete.
Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa projektovaním a realizáciou manuálnych a plnoautomatických systémov zasnežovania, predajom snežnej techniky a servisnou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4737296  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac