Obchodný zástupca na predaj priemyselnej chémie

TECHNO-SERVICE SK spol. s r. o.

okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
živnosť - výhodný provízny systém, alebo zamestnanec - pevná zložka + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TECHNO-SERVICE je popredným svetovým výrobcom vysoko kvalitných produktov priemyselnej chémie značky METAFLUX a PORTA, určených na opravu, výrobu a údržbu.
Slovenské obchodné zastúpenie hľadá do svojho rozrastajúceho sa tímu nových obchodných zástupcov.

Vašou úlohou bude:
* zodpovednosť za predaj v pridelenom regióne,
* plnenie stanovených plánov,
* realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi na dennej báze ,
* starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
* aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov,
* technické a odborné poradenstvo,
* predvádzanie produktov priamo u zákazníka,
* obchodné jednania,
* vypracovanie cenových ponúk,
* uzatváranie obchodných prípradov,
* riadenie platobnej morálky zákazníkov,
* spracovanie reportov zo stretnutí, evidencia predvádzaných produktov.

* zastúpenie progresívnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
* výhradné zastúpenie v danom regióne,
* nadštandardné odmeňovanie,
* služobné auto +PHM,
* mobilný telefón,
* notebook,
* pravidelné školenia a tréningy obchodných zručností a znalostí,
* dynamický mladý kolektív,
* kompletné technické vybavenie k predaju našich produktov,
* široký a kvalitný sortiment produktov pre opravy a údržbu.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]. K svojej žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.
"V súlade so zákonom 428/2002 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou TECHNO-SERVICE SK spol. s r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé." Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* výrazná, presvedčivá, dynamická a samostatná osobnosť,
*komunikatívne schopnosti,
* technická a manuálna zručnosť,
* schopnosť samostantného plánovania,
* orientácia na výsledok,
* spoľahlivosť,
* príjemné vystupovanie,
* flexibilita a ochota cestovať,
* prax obchodného zástupcu vítaná.

Spoločnosť TECHNO-SERVICE SK spol. s r.o. je súčasťou koncernu výrobných a obchodných spoločnosti METAFLUX a TECHNO-SERVICE. Obchodne je napojená na nemeckú spoločnosť TECHNO-SERVICE GmbH, so sídlom v Bielefelde, ktorá je centrálou pre predaj produktov METAFLUX a PORTA v Európe a Ázii a na území Slovenskej republiky je taktiež menovaná jej výhradným distribútorom. Je zaradená do skupiny medzinárodných top chemických produktov pre výrobu a údržbu. Na slovenský trh od roku 2010 dodáva priemyselnú chémiu, odmasťovadlá, spreje, lepidlá a tmely a pod. Náš web: www.metaflux-ts.sk.
ID: 2762666  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť - výhodný provízny systém, alebo zamestnanec - pevná zložka + pohyblivá zložka