Technik a obchodník pre vysokotlakové, striekacie a čistiace stroje

TECHNIKUM, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacMzda bude určená podľa odskúšaných schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predvádzanie striekacích zariadení pre zákazníkov (v Trnave aj v rámci SR)
Návrh a vytipovanie správneho riešenia, hľadanie obchodných príležitostí
Vypracovanie cenovej ponuky
Montáž
Spustenie a zaškolenie pracovníkov u zákazníka
Administratíva a evidencia

Rozširovanie vedomostí na školeniach a kurzoch na Slovensku aj v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výhodou je technické/strojnícke zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítaný je vodičský preukaz C, E
Vítané sú aj skúsenosti so striekaním farieb, vysokým tlakom vody
Komunikatívnosť
Flexibilita
Zručnosť s ručným náradím
Ochota učiť sa nové veci

TECHNIKUM je vedúca spoločnosť v oblasti priemyselných zariadení, uznávaná na medzinárodnej úrovni. S hrdosťou sa pýšime na našu širokú sieť partnerov a zákazníkov, ktorá sa rozprestiera do mnohých krajín Európy.

Naša hlavná činnosť zahŕňa predaj, prenájom a servis špičkových priemyselných zariadení so zameraním na striekacie a nanášacie systémy farieb, úpravu povrchov, lakovne a zariadenia na tryskanie vrátane vysokotlakového čistenia vodou. Okrem toho poskytujeme aj komplexné riešenia, vrátane montáže vysokotlakových a nízkotlakových hadicových rozvodov vzduchu a ďalších materiálov, aby sme vyhoveli potrebám našich klientov.
ID: 4186644  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac