Technický pracovník / Skúšobný technik

Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
1 150 EUR/mesiacUvedená mzda zahŕňa aj osobné ohodnotenie, ktoré môže byť upravené na základe individuálnych schopností a skúseností zamestnanca. Mzda môže byť zvýšená po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúšanie stavebných výrobkov, predovšetkým kameniva
- príprava a výroba skúšobných vzoriek
- spracovanie výstupných dokumentov (znalosť ovládania klasických kancelárskych softvérov je podmienkou)
- obsluha zvereného prístrojového vybavenia
- práce sú vykonávané prevažne v laboratóriu,výnimočne aj v teréne

- práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti
- úprava mzdy po skončení skúšobnej doby
- poskytnutie príspevku na stravovanie alebo stravovanie
- pružný pracovný čas
- týždeň dovolenky naviac resp. dovolenka 5 alebo 6 týždňov
- intenzívna podpora na zvyšovaní kvalifikácie
- príjemný a ochotný kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- finančný príspevok zo Sociálneho fondu

Vybraného kandidáta riadne zaškolíme a budeme mu nápomocní vždy keď bude potrebovať.
Žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane profesijného životopisu Vás prosíme zaslať e-mailom na adresu: [email protected]
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Osobné údaje neprijatých uchádzačov budú zlikvidované po ukončení výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme vhodného kandidáta na prácu v stavebnom odbore s manuálnou zručnosťou na riešenie pridelených úloh. Ovládanie kancelárskych softvérov WORD, EXCEL, OUTLOOK na užívateľskej úrovni je podmienkou. Od kandidáta očakávame zodpovednosť, po zaučení samostatnosť, precíznosť so zmyslom pre detail a ochotu neustále sa učiť nové veci s aktívnym prístupom k inováciám. Základné návyky v zmysle 5S. Vybraného kandidáta riadne zaškolíme a budeme mu nápomocní vždy keď bude potrebovať.

Spoločnosť vykonáva technické posudzovanie a posudzovanie nemennosti parametrov stavebných výrobkov v zmysle zákona č. 133/2013 Z.z. o stavebných výrobkov a nariadenia EPaR (EÚ) č. 305/2011, certifikáciu systémov manažérstva, certifikáciu výrobkov, skúšobnícku činnosť, inšpekčnú činnosť, výskumno-vývojovú činnosť, expertíznu a znaleckú činnosť a vykonáva ďalšie odborné technické činnosti (pozri www.tsus.sk).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Mitošinková
Tel.: +421249228201
E-mail: poslať životopis
ID: 4811159  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac