Vedúci referátu stavebnej chémie / odborný manažér

Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
920,- EUR + osobné ohodnotenie od 200,-EUR vyššie podľa dohody + všetky príplatky zo zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie tímu v chemickom laboratóriu, rozdeľovanie práce, zabezpečovať chod laboratória, samostatné vykonávanie laboratórnych skúšok a spracovávanie skúšobných postupov pre chemické analýzy cementov, popolčekov, betónov, kameniva, vápna, prísad, vápencov a vôd.
- Riešenie pracovných úloh vyplývajúcich z udelených autorizácií a oprávnení zamestnávateľa v oblasti skúšania, overovania a preukazovania zhody výrobkov a konštrukcií inžinierskych a pozemných stavieb.
- Samostatné spracovávanie výstupných dokumentov s bežnými programovými nástrojmi osobných počítačov.
- Ovládanie a obsluha zvereného prístrojového vybavenia, vr. bežnej prevádzkovej starostlivosti.
- Aktívna prezentácia práce v kontakte so zákazníkmi.
- Vykonávanie inšpekcií a dohľadov vo výrobniach.

- práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti
- úprava mzdy po skončení skúšobnej doby
- stravné lístky v cene až 4,50 EUR alebo poskytnutie stravovania za cenu 0,25 EUR
- vyplácanie všetkých príplatkov zo zákona
- pružný pracovný čas
- týždeň dovolenky naviac resp. dovolenka 6 týždňov
- poskytnutie pracovného voľna na štúdium
- intenzívna podpora na zvyšovaní kvalifikácie
- príjemný a ochotný kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- finančný príspevok zo Sociálneho fondu

Žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane profesijného životopisu Vás prosíme zaslať e-mailom na adresu:
[email protected]
Spolu so žiadosťou je potrebné zaslať súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č.18/2018 Z.z.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Osobné údaje neprijatých uchádzačov budú zlikvidované po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť vykonáva technické posudzovanie a posudzovanie nemennosti parametrov stavebných výrobkov v zmysle zákona č. 133/2013 Z.z. o stavebných výrobkov a nariadenia EPaR (EÚ) č. 305/2011, certifikáciu systémov manažérstva, certifikáciu výrobkov, skúšobnícku činnosť, inšpekčnú činnosť, výskumno-vývojovú činnosť, expertíznu a znaleckú činnosť a vykonáva ďalšie odborné technické činnosti (pozri www.tsus.sk).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3755429  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920,- EUR + osobné ohodnotenie od 200,-EUR vyššie podľa dohody + všetky príplatky zo zákona