Prevádzkový pracovník - údržbár

Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o.

Miesto práce
Studená 3, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2019 resp. dohodou
850 - 950 EUR/mesiac680 - 740 € + osobné ohodnotenie až do výšky 250 € /v závislosti od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zručného zamestnanca so záujmom o prácu súvisiacu s prevádzkou vlastnej budovy a areálu - bežné údržbárske práce v budove, obsluha NTL kotolne, údržba zelene v areáli - kosenie, orezávanie stromov a krov, čistenie - zametanie, odpratávanie snehu (mechanizmami aj ručne).

Týždeň dovolenky naviac ( 5 resp. 6 týždňov), pružný pracovný čas, stravovanie v zamestnaneckej jedálni, pravidelný mesačný príjem a vyplácanie všetkých zákonných príplatkov, práca v stabilnej a renomovanej spoločnosti.
Ubytovanie neposkytujeme.

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať e-mailom na adresu [email protected] alebo poštou na adresu Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o., personálny referent, Studená 967/3, 821 04 Bratislava. Vopred ďakujeme za všetky ponuky avšak na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

nie sú nevyhnutnosťou - sú výhodou: kuričský preukaz tr. V. - plyn, obsluha tlakových nádob, obsluha VZV, malotraktora, § 22 vyhl. 508/2009, zváračský preukaz, používanie krovinorezov a píl,

Spoločnosť vykonáva technické posudzovanie a posudzovanie nemennosti parametrov stavebných výrobkov v zmysle zákona č. 133/2013 Z.z. o stavebných výrobkov a nariadenia EPaR (EÚ) č. 305/2011, certifikáciu systémov manažérstva, certifikáciu výrobkov, skúšobnícku činnosť, inšpekčnú činnosť, výskumno-vývojovú činnosť, expertíznu a znaleckú činnosť a vykonáva ďalšie odborné technické činnosti (pozri www.tsus.sk).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3623179  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 950 EUR/mesiac680 - 740 € + osobné ohodnotenie až do výšky 250 € /v závislosti od vzdelania a praxe