Technický pracovník / Skúšobný technik

Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 000 EUR/mesiac740 EUR + osobné ohodnotenie od 160,-EUR + všetky príplatky zo zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúšanie stavebných výrobkov so zameraním na betón a oceľ
- príprava a výroba skúšobných vzoriek
- spracovanie výstupných dokumentov
- obsluha zvereného prístrojového vybavenia

- práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti
- úprava mzdy po skončení skúšobnej doby
- motivačné finančné odmeny
- v prípade záujmu možnosť ubytovania podľa voľných kapacít
- stravné lístky v cene až 4,50 EUR alebo poskytnutie stravy za cenu 0,25 EUR
- vyplácanie všetkých príplatkov zo zákona
- pružný pracovný čas
- týždeň dovolenky naviac, a to 5 resp. 6 týždňov
- poskytnutie pracovného voľna na štúdium
- intenzívna podpora pri zvyšovaní kvalifikácie
- príjemný a ochotný kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- finančný príspevok zo Sociálneho fondu

Žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane profesijného životopisu Vás prosíme zaslať e-mailom na adresu:
[email protected]
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Osobné údaje neprijatých uchádzačov budú zlikvidované po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické a stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme vhodného kandidáta na prácu v stavebnom odbore s manuálnou zručnosťou, na riešenie pridelených úloh.
Vybraného kandidáta riadne zaškolíme a budeme mu nápomocní vždy keď bude potrebovať.

Spoločnosť vykonáva technické posudzovanie a posudzovanie nemennosti parametrov stavebných výrobkov v zmysle zákona č. 133/2013 Z.z. o stavebných výrobkov a nariadenia EPaR (EÚ) č. 305/2011, certifikáciu systémov manažérstva, certifikáciu výrobkov, skúšobnícku činnosť, inšpekčnú činnosť, výskumno-vývojovú činnosť, expertíznu a znaleckú činnosť a vykonáva ďalšie odborné technické činnosti (pozri www.tsus.sk).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3578727  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiac740 EUR + osobné ohodnotenie od 160,-EUR + všetky príplatky zo zákona