Vedúci oddelenia pohrebných a cintorínskych služieb

Technické služby Mesta Svit

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacmzda od 800,- € - podľa zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov (podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od rokov praxe v predchádzajúcich zamestnaniach) + nadčasy a pracovná pohotovosť v zmysle Zákonníka práce + mesačné a ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • administratívne, organizačné a finančné riadenie oddelenia
  • zabezpečenie administratívnych úkonov úmrtí a posledných rozlúčok
  • kontakt s pozostalými
  • práca s e-pokladňou
  • zabezpečenie prevádzky domu služieb a cintorína
  • dodržiavanie predpisov a noriem súvisiacich s výkonom tejto činnosti

  • 1 týždeň dovolenky navyše
  • ďalšie benefity podľa Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pohrebné a cintorínske služby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • nutnosť vlastniť odbornú spôsobilosť pre prácu v pohrebných službách alebo ju získať absolvovaním kurzu
  • organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, empatia

Technické služby Mesta Svit sú mestskou príspevkovou organizáciou, ktorá má svoju právnu subjektivitu. Zriaďovateľom TS Mesta Svit je Mestské zastupiteľstvo mesta Svit v súlade so zákonom č. 369/1990 Zb. § 4 a § 11 o obecnom zriadení v znení platných právnych predpisov. Vedením TS Mesta Svit je Mestským zastupiteľstvom vymenovaný riaditeľ, ktorý navonok zastupuje organizáciu.

Poslaním TS Mesta Svit je v súlade so záujmami a potrebami mesta a v rozsahu ustanovenom príslušnými všeobecne záväznými nariadeniami mesta Svit zabezpečovať verejnoprospešné služby. Základnými činnosťami na území mesta Svit sú:

vývoz a likvidácia domového odpadu a jeho triedenie
údržba miestnych komunikácií
čistenie mesta
údržba a tvorba verejnej zelene
údržba verejného osvetlenia
služby kompostárne
ostatné služby

Kontakt

ID: 4821849  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac