Referent PaM

Technické služby Mesta Svit

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
ihneď
700 - 900 EUR/mesiac+ pravidelné mesačné odmeny 10% zo mzdy a pri dobrom hospodárskom výsledku aj mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná správa personálnej agendy malého podniku (celkom do 50 zamestnancov) vrátane správy tejto agendy v PC (SW práve meníme-možný vlastný návrh), agenda dochádzky personálu, osobných spisov, pracovných zmlúv, opisov práce resp. náplní práce, dohôd voči používaniu služobných vozidiel a mobilov, agenda straveniek, evidencia odborných spôsobilostí, správa školení BOZPO a PO od externej firmy, príprava podkladov na mzdy v plnom rozsahu vrátane podkladov na odvody a pod.

výhody verejnej správy ako skrátený pracovný úväzok na 37,5 hodiny týždenne, kolektívna zmluva, sociálne istoty, predĺžená dovolenka, stravné lístky, príplatky za prácu nadčas, istota výplaty mzdy a pod.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis, motivačný list a súhlas na spracovanie osobných údajov na miesto 1. kontaktu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, serióznosť, lojálnosť a chuť učiť sa a pracovať

Technické služby Mesta Svit sú mestskou príspevkovou organizáciou, ktorá má svoju právnu subjektivitu. Zriaďovateľom TS Mesta Svit je Mestské zastupiteľstvo mesta Svit v súlade so zákonom č. 369/1990 Zb. § 4 a § 11 o obecnom zriadení v znení platných právnych predpisov. Vedením TS Mesta Svit je Mestským zastupiteľstvom vymenovaný riaditeľ, ktorý navonok zastupuje organizáciu.

Poslaním TS Mesta Svit je v súlade so záujmami a potrebami mesta a v rozsahu ustanovenom príslušnými všeobecne záväznými nariadeniami mesta Svit zabezpečovať verejnoprospešné služby. Základnými činnosťami na území mesta Svit sú:

vývoz a likvidácia domového odpadu a jeho triedenie
údržba miestnych komunikácií
čistenie mesta
údržba a tvorba verejnej zelene
údržba verejného osvetlenia
pohrebné a cintorínske služby
služby kompostárne
ostatné služby
ID: 3847212  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac