Reagujte bez životopisu

Pomocný stavebný pracovník pri realizácii opráv verejného osvetlenia

Technické siete Bratislava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie stavebných prác pri opravách verejného osvetlenia.
  • Manuálne práce pri elektromontážnych a udržiavacích prácach na verejnom osvetlení mesta Bratislavy.
  • Ručné a strojové výkopové práce v zeleni, v asfaltovom a dlažobnom chodníku a v asfaltovej ceste.
  • Búranie a zhotovovanie stožiarových základov.
  • Osadzovanie stožiarov výšky od 4m do 12m.
  • Príprava pre realizáciu a realizácia montáže / pokládky kabeláže.
  • Jednoduché tesárske práce.

​Príležitosť uplatniť sa v stabilnej spoločnosti. Príspevok na stravu nad rámec zákona, aj počas dovolenky. Práca počas celého roka, nejedná sa o sezónnu prácu.​

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj profesijný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Za prejavený záujem vopred všetkým ďakujeme. Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom prednostne budeme kontaktovať vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Manuálna zručnosť. Spoľahlivosť. Aktívny vodič.

Novovzniknutá spoločnosť Technické siete Bratislava, a.s. bola založená predovšetkým z dôvodu potreby riešenia systematickej obnovy a následnej prevádzky verejného osvetlenia Bratislavy, rozvoja a prevádzky Metropolitnej optickej siete, ale aj ďalších činností vyplývajúcich z postupného rozvoja spoločnosti, ako napr. poskytovanie služieb v oblasti nabíjacích staníc pre elektromobily a tiež poskytovania elektrickej a dátovej konektivity na území Bratislavy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Repčeková
Tel.: +421910676815
E-mail: poslať životopis
ID: 4805283  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac