Revízny technik

Technické siete Bratislava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 2 500 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odborných prehliadok a skúšok elektrických zariadení, predovšetkým zariadení verejného osvetlenia Bratislavy,
- sledovanie aktuálnych noriem v zmysle svojich oprávnení a podľa svojej pracovnej činnosti a riadenie sa nimi,
- výkon odborných kontrol, skúšok a revízií na prevádzkovaných technických zariadeniach a na zariadeniach po opravách a rekonštrukciách,
- vyhotovovanie zápisov (revíznych správ a protokolov) z vykonaných kontrol a návrh opatrení pre odstránenie zistených nezrovnalostí,
- opätovné kontroly stavu zariadení po odstránení zistených nezhôd.

Príležitosť uplatniť sa v stabilnej spoločnosti
Príspevok na stravu nad rámec zákona, aj počas dovolenky
Služobný telefón, notebook
Príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj profesijný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Za prejavený záujem vopred všetkým ďakujeme. Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom prednostne budeme kontaktovať vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Platné osvedčenie revízneho technika vyhradených technických zariadení elektrických - §24, v zmysle vyhlášky č.508/2009Zz -skupina E2/E1.
Zodpovednosť
Manuálna a technická zručnosť
Precíznosť
Samostatnosť
Vodičský preukaz B - aktívny vodič

Novovzniknutá spoločnosť Technické siete Bratislava, a.s. bola založená predovšetkým z dôvodu potreby riešenia systematickej obnovy a následnej prevádzky verejného osvetlenia Bratislavy, rozvoja a prevádzky Metropolitnej optickej siete, ale aj ďalších činností vyplývajúcich z postupného rozvoja spoločnosti, ako napr. poskytovanie služieb v oblasti nabíjacích staníc pre elektromobily a tiež poskytovania elektrickej a dátovej konektivity na území Bratislavy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Repčeková
Tel.: +421910676815
E-mail: poslať životopis
ID: 4774351  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac