Reagujte bez životopisu

Samostatný účtovník/čka

Technické siete Bratislava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho stabilného, menšieho pracovného tímu hľadáme skúseného interného účtovníka/ účtovníčku. Ak máš dostatok skúsenosti z interného prostredia a táto práca Ťa napĺňa, neváhaj reagovať. Tvojou náplňou práce bude:

- samostatné vedenie komplexnej účtovnej agendy a daní,
- evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr, kontrola a párovanie faktúr s objednávkami,
- komplexné spracovanie daní, podávanie daňových priznaní,
- vedenie a účtovanie pokladne,
- účtovanie bankových výpisov,
- evidencia majetku, účtovné a daňové odpisy,
- inventarizácia, inventúra,
- vystavovanie a evidencia odberateľských faktúr a objednávok,
- spracovanie účtovnej uzávierky.

Príležitosť uplatniť sa v stabilnej spoločnosti
Príspevok na stravu nad rámec zákona, aj počas dovolenky
Káva/ čaj na pracovisku
Príjemné pracovné prostredie
Možnosť homeoffice

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Za prejavený záujem vopred všetkým ďakujeme. Životopisy ktoré obdržíme, budú starostlivo posúdené, pričom prednostne budeme kontaktovať vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

5

- aktívna prax vo vedení účtovníctva min. 5 rokov,
- práca v ekonomickom systéme KROS výhodou,
- znalosť daňového legislatívneho prostredia,
- výborné komunikačné zručnosti,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- diskrétnosť.

Novovzniknutá spoločnosť Technické siete Bratislava, a.s. bola založená predovšetkým z dôvodu potreby riešenia systematickej obnovy a následnej prevádzky verejného osvetlenia Bratislavy, rozvoja a prevádzky Metropolitnej optickej siete, ale aj ďalších činností vyplývajúcich z postupného rozvoja spoločnosti, ako napr. poskytovanie služieb v oblasti nabíjacích staníc pre elektromobily a tiež poskytovania elektrickej a dátovej konektivity na území Bratislavy.
ID: 4768946  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac