Systémový IT inžinier - špecialista pre OS Windows

Technická univerzita vo Zvolene

Miesto práce
T. G. Masaryka 24, Zvolen
Termín nástupu
01.06.2024
1 500 - 1 700 EUR/mesiacCelková výška funkčného platu, t. j. tarifného platu vrátane príplatkov, bude určená v závislosti od počtu rokov započítanej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzky centrálnych Windows serverov,

- bezpečnosť a monitoring serverových služieb,

- správa sieťových služieb MAIL, ActiveDirectory a MS Office 365 a odstraňovanie porúch,

- technická podpora pri nasadzovaní lokálnych a cloudových serverových služieb,

- zálohovanie a obnova dát,

- podpora používateľov.

- pružný pracovný čas,

- dovolenka nad rozsah § 103 ods. 1 až 3 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce,

- príspevok na DDS,

- ďalšie benefity v súlade s kolektívnou zmluvou,

- možnosť práce na zaujímavých celoslovenských a medzinárodných projektoch,

- možnosť odborného rastu.

K prihláške do výberového konania je potrebné zaslať: štruktúrovaný profesijný životopis a doklady o dosiahnutom vzdelaní. Výpis z registra trestov bude preverený elektronickou formou.
Požadované podklady zasielajte na adresu: Technická univerzita vo Zvolene, Rektorát – Oddelenie riadenia ľudských zdrojov, T. G. Masaryka č. 24, 960 01 Zvolen.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického alebo prírodovedného smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

- znalosť OS MS Windows 10 a vyššie,

- znalosť OS MS Windows Server 2016 a vyššie,

- znalosť sieťových služieb a ich konfigurovanie v prostredí OS Windows,

- znalosť Active Directory,

- skúsenosti s odstraňovaním problémov sieťových služieb DNS, Web Server (IIS),

- znalosť PowerSHELL,

- znalosť prostredia a služieb Office 365 a Microsoft Cloud Services,

- znalosť systémového prostredia ESET Protect Advanced,

- skúsenosti s bezpečnostnými opatreniami v prostredí MS Windows Server a EndPoint,

- zodpovednosť, samostatnosť a konštruktívne myslenie,

- zmysel pre tímovú prácu a riešenie problémov.

Verejno právna inštitúcia

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Blanka Šlechtová
Tel.: +421455206116
E-mail: poslať životopis
ID: 4808163  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac