Odborný referent Oddelenia verejného obstarávania

Technická univerzita vo Zvolene

Miesto práce
T. G. Masaryka, Zvolen
Termín nástupu
01. 07. 2024
983 EUR/mesiacZákladný tarifný plat je určený podľa rokov započítanej praxe. Príplatky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné zabezpečovanie procesu verejného obstarávania v prostredí verejnej vysokej školy,
- realizácia všetkých postupov zadávania zákaziek,
- koordinácia ostatných organizačných súčastí v procese nákupov tovarov, služieb a prác,
- poskytovanie súčinnosti Úradu pre verejné obstarávanie, orgánom MŠVVaŠ SR, kontrolným orgánom EÚ, prípadne ďalším vecne príslušným kontrolným orgánom pri kontrole zákaziek.

- pružný pracovný čas,

- dovolenka nad rozsah § 103 ods. 1 až 3 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce,

- príspevok na DDS,

- ďalšie benefity v súlade s kolektívnou zmluvou.

K prihláške do výberového konania je potrebné zaslať: štruktúrovaný profesijný životopis a doklady o dosiahnutom vzdelaní, prehľad o minimálne 3 zrealizovaných verejných obstarávaniach zadaním podlimitnej zákazky bežným postupom alebo postupom nadlimitnej zákazky. Výpis z registra trestov bude preverený elektronickou formou.
Požadované podklady zasielajte na adresu: Technická univerzita vo Zvolene, Rektorát – Oddelenie riadenia ľudských zdrojov, T. G. Masaryka č. 24, 960 01 Zvolen.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického, právnického alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Elektronická platforma (predtým EKS) - Pokročilý
Elektronické verejné obstarávanie (EVO) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti verejného obstarávania

Počet rokov praxe

3

- znalosť platnej legislatívy v oblasti verejného obstarávania,
- zrealizovanie minimálne 3 verejných obstarávaní zadaním podlimitnej zákazky bežným postupom alebo postupom nadlimitnej zákazky,
- precíznosť a zodpovedný prístup k práci,
- bezúhonnosť.

Verejno právna inštitúcia

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Blanka Šlechtová
Tel.: +421455206116
E-mail: poslať životopis
ID: 4762563  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac