Vedúci oddelenia investícií a prevádzky

Technická univerzita vo Zvolene

Miesto práce
T. G. Masaryka, Zvolen
Termín nástupu
01.08.2024
1 098 EUR/mesiacZákladný tarifný plat je určený podľa počtu rokov započítanej praxe. Príplatky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  koordinačná činnosť pri zabezpečovaní technického rozvoja a realizácii technicko-prevádzkových činností u zamestnávateľa s rozsiahlym majetkom v spolupráci s prorektorom pre rozvoj školy a kvestorom TUZVO,
- práce vykonávané v súlade so Zmluvou o poskytnutí NFP, stavebnou projektovou dokumentáciou a Zmluvou o dielo s dodávateľom stavebných prác,
- vedenie stavebného denníka a kontrola plnenia prác v ňom uvedených,
- kontrola obstarania dodávok a plnenia stanovených úloh v rámci aktivít projektu,
- kontrola vykonávaných stavebných prác v zmysle platných noriem,
- kontrola vyfakturovaných prác a dodávok dodávateľom podľa skutočnosti,
- spolupráca s projektovým manažérom a spolupráca pri kontrole fakturácie a čerpania rozpočtových položiek projektu s asistentom projektového manažéra pri príprave žiadosti o platbu.

- pružný pracovný čas,

- dovolenka nad rozsah § 103 ods. 1 až 3 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce,

- príspevok na DDS,

- ďalšie benefity v súlade s kolektívnou zmluvou.

K prihláške do výberového konania je potrebné zaslať: štruktúrovaný profesijný životopis a doklady o dosiahnutom vzdelaní a ďalšom vzdelávaní. Výpis z registra trestov bude preverený elektronickou formou.
Požadované podklady zasielajte na adresu: Technická univerzita vo Zvolene, Rektorát – Oddelenie riadenia ľudských zdrojov, T. G. Masaryka č. 24, 960 01 Zvolen.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti stavebníctva

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdeanie II. stupňa technického smeru - stavebná fakulta,

- osvedčenie o stavebnom dozore vítané.

Verejno právna inštitúcia

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4599918  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 098 EUR/mesiac