950 - 1 100 EUR

Vedúci oddelenia investícií a prevádzky

Technická univerzita vo Zvolene

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01.12.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinačná činnosť pri zabezpečovaní technického rozvoja a realizácii technicko-prevádzkových činností u zamestnávateľa s rozsiahlym majetkom v spolupráci s prorektorom pre rozvoj školy a kvestorom TUZVO,
• práce vykonávané v súlade so Zmluvou o poskytnutí NFP, stavebnou projektovou dokumentáciou a Zmluvou o dielo s dodávateľom stavebných prác,
• vedenie stavebného denníka a kontrola plnenia prác v ňom uvedených,
• kontrola obstarania dodávok a plnenia stanovených úloh v rámci aktivít projektu,
• kontrola vykonávaných stavebných prác v zmysle platných noriem,
• kontrola vyfakturovaných prác a dodávok dodávateľom podľa skutočnosti,
• spolupráca s projektovým manažérom a spolupráca pri kontrole fakturácie a čerpania rozpočtových položiek projektu s asistentom projektového manažéra pri príprave žiadosti o platbu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Platové zaradenie sa riadi Základnou stupnicou platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, t. j. Prílohou č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

K prihláške do výberového konania je potrebné zaslať: štruktúrovaný profesijný životopis a doklady o dosiahnutom vzdelaní a ďalšom vzdelávaní. Výpis z registra trestov bude preverený elektronickou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Počet rokov praxe

5

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického smeru - stavebná fakulta,
• osvedčenie o stavebnom dozore vítané,
• odborná prax v stavebníctve najmenej 5 rokov.

Verejno právna inštitúcia

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

T. G. Masaryka č. 24
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 3781017   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Platové zaradenie sa riadi Základnou stupnicou platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, t. j. Prílohou č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.