Kvestor Technickej univerzity vo Zvolene

Technická univerzita vo Zvolene

Miesto práce
T. G. Masaryka 24, Zvolen
Termín nástupu
august 2020
Mzdové podmienky (brutto)
992 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, organizuje a koordinuje veľmi zložité procesy a systémy vrátane voľby a optimalizácie postupov a spôsobov riešenia,
- zabezpečuje a zodpovedá za riadenie hospodárskeho a správneho chodu TUZVO,
- v oblasti rozpočtu a hospodárenia metodicky usmerňuje a koordinuje činnosť rektorátnych útvarov, fakúlt a ostatných organizačných súčastí TUZVO,
- pripravuje finančné analýzy a návrhy opatrení týkajúcich sa zabezpečenia efektívnosti a hospodárnosti pri plnení úloh a racionálnosti pri plnení rozpočtu,
- zodpovedá za prípravu, rozpis a plnenie dotácie zo štátneho rozpočtu, za spracovanie ekonomickej časti výročnej správy, za zabezpečenie ročnej účtovnej závierky a finančnú disciplínu,
- ďalej zodpovedá za: energetické hospodárstvo, správu hnuteľného a nehnuteľného majetku vrátane agendy pohľadávok, organizovanie agendy verejného obstarávania, efektívne a racionálne zavádzanie a využívanie IT na TUZVO a vykonávanie podnikateľskej činnosti v zmysle príslušných právnych predpisov.

K prihláške do výberového konania je potrebné zaslať: štruktúrovaný profesijný životopis a doklady o dosiahnutom vzdelaní. Výpis z registra trestov bude preverený elektronickou formou.
Uvedené doklady zasielajte na adresu: Technická univerzita vo Zvolene, Rektorát – Oddelenie riadenia ľudských zdrojov, T. G. Masaryka č. 24, 960 01 Zvolen.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

- minimálne 5-ročná prax v riadiacej funkcii na verejnej vysokej škole, vo verejnej alebo štátnej správe,
- znalosť platnej legislatívy potrebnej pre riadenie administratívneho a hospodárskeho chodu verejnej vysokej školy,
- znalosť ekonomických činností pri výkone práce vo verejnom záujme,
- skúsenosti a znalosť účtovného systému SAP SOFIA,
- skúsenosti a znalosť zostavovania rozpočtu verejnej vysokej školy,
- manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti,
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.

Verejno právna inštitúcia

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3256682  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 992 EUR/mesiac