Referent pre marketing

Technická univerzita v Košiciach

Miesto práce
Letná 9, Košice
Termín nástupu
Jún 2022
887 EUR/mesiacMožnosť priznať osobný príplatok v súlade s platovým poriadkom univerzity. Dojednané v súlade so zákonom číslo 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Funkčný plat vzhľadom na kvalifikačné predpoklady minimálne vo výške 887,- € mesačne (Brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• propagácia univerzity a štúdiá v rámci SR i v zahraničí
• príprava a implementácia marketingovej stratégie a marketingového plánu
• realizácia marketingových aktivít naprieč rôznymi kanálmi (sociálne siete, prezentácie, blog, webové stránky)
• vyhodnocovanie efektívnosti marketingových aktivít
• príprava marketingových materiálov
• spoluorganizácia univerzitných podujatí
• komunikácia s médiami, novinármi a verejnosťou
• organizácia a účasť na veľtrhoch vzdelávania v SR a zahraničí
• copywriting

Benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy.
Pracovný úväzok 37,5 hod. týždenne.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru zasielajte na adresu: Technická univerzita v Košiciach, Rektorát, Ekonomický odbor, Letná 1/9, 042 00 Košice - Sever, s označením „Referent pre marketing – neotvárať“.

Zoznam požadovaných dokumentov:
• žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
• profesijný životopis
• kópie dokladov o vzdelaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

propagácie a marketingu

• aktívna znalosť anglického jazyka
• znalosť kancelárskeho balíka MS Office (Word, Excel, Power Point)
• dobré komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
• bezúhonnosť

V rámci jej organizačnej zložky - Ústav výpočtovej techniky a Oddelenia prevádzky a integrácie informačných systémov na TUKE zabezpečujeme správu, vývoj a inovácie špecifických softvérových riešení, ktoré zastrešujú nosné služby a ich kooperáciu na univerzite. Našou snahou je zvyšovať kvalitu informácií, dát a procesov. Zlepšujeme efektivitu práce pre vybrané oddelenia na univerzite. Zjednotením jednotlivých sofvérových riešení a platforiem budujeme ľahko dostupné aplikačné prostredie pre zvýšenie komfortu práce a jednoduché vyhľadávanie informácií pre všetkých študentov, pracovníkov i verejnosť. Zhromažďujeme univerzitné údaje, optimalizujeme a štandardizujeme do spoločných dátových modelov pre následné využitie. Pre riadenie úloh a projektov využívame agilný projektový manažment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4334404  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 887 EUR/mesiac