Samostatný analytik - programátor

Technická univerzita v Košiciach

Miesto práce
Letná 9, Košice
Termín nástupu
01.02.2019
podĺa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, minimálne vo výške 581 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie aplikácií v PHP, JavaScript, jQuery
- administrácia operačného systému Unix
- tvorba tlačových zostáv pre potreby akademického informačného systému
- poskytovanie odborných konzultácií pre používateľov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- programovanie v PHP, JavaScript, jQuery - pokročilý
- používateľ PostgreSQL - pokročilý
- administrácia UNIX/Linux - základy
- práca v tíme ako aj samostatné a proaktívne riešenie úloh
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

V rámci jej organizačnej zložky - Ústav výpočtovej techniky a Oddelenia prevádzky a integrácie informačných systémov na TUKE zabezpečujeme správu, vývoj a inovácie špecifických softvérových riešení, ktoré zastrešujú nosné služby a ich kooperáciu na univerzite. Našou snahou je zvyšovať kvalitu informácií, dát a procesov. Zlepšujeme efektivitu práce pre vybrané oddelenia na univerzite. Zjednotením jednotlivých sofvérových riešení a platforiem budujeme ľahko dostupné aplikačné prostredie pre zvýšenie komfortu práce a jednoduché vyhľadávanie informácií pre všetkých študentov, pracovníkov i verejnosť. Zhromažďujeme univerzitné údaje, optimalizujeme a štandardizujeme do spoločných dátových modelov pre následné využitie. Pre riadenie úloh a projektov využívame agilný projektový manažment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3261924  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podĺa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, minimálne vo výške 581 Eur