Sekretárka

Technická univerzita v Košiciach, FEI

Miesto práce
Letná 9, Košice
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na pozíciu sekretárka na pracovisku Fakulty elektrotechniky a informatiky TUKE.
Náplň práce:
- príprava podkladov a spracovanie dokumentov v elektronickej forme,
- evidencia dochádzky zamestnancov,
- administratíva spojená s pracovnými cestami zamestnancov,
- vykonávanie rôznych bežných sekretárskych prác a prác podľa pokynov nadriadeného.

Pre zaradenie do výberového konanie je potrebné zaslať štrukturovaný životopis s fotografiou v elektronickej forme. O termíne výberového konania budú uchádzači informovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Uchádzač o pozíciiu by mal byť spoľahlivý, flexibilný a komunikatívny. Potrebné základy práce s počítačom - MS Office. Znalosť anglického jazyka a vysokoškolské vzdelanie sú vítané.

Fakulta elektrotechniky a informatiky
ID: 3360030  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou