Reagujte bez životopisu

Inšpektor elektrických zariadení

TECHNICKÁ INŠPEKCIA

Miesto práce
Železničiarska, Bratislava
1 100 EUR/mesiac• mzda od 1 100 EUR (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• vykonávanie úradných skúšok elektrických zariadení,
• posudzovanie zhody zariadení a ochranných systémov určených na použitie v potenciálne výbušnej atmosfére
• posudzovanie technickej bezpečnosti strojov a zariadení,
• posudzovanie dokumentácie stavieb a technológií,
• preverovanie odbornej spôsobilosti osôb a organizácií.

• mzda od 1 100 EUR (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača)
• po skúšobnej dobe atraktívne prémie v závislosti od výkonu
• ďalšie benefity (odmeny, 13. plat, príspevok na DDS, príspevok na zdravotnú starostlivosť, príspevok na stravu nad rozsah zákona a pod.)

Iné výhody:
• odborný zácvik a možnosti ďalšieho odborného rastu (odborné kurzy, semináre, školenia) a zvyšovania kvalifikácie v oblasti bezpečnosti technických zariadení,
• vlastné organizovanie pracovného času,
• výkon práce prevažne mimo kancelárie,
• služobný mobilný telefón a notebook s pripojením na internet,
• úhrady za používanie vlastného motorového vozidla na pracovné cesty,
• možnosť účasti na tvorbe predpisov a noriem,
• zahraničné pracovné cesty (podmienkou je znalosť jazyka).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Informácie o organizácii
- akciová spoločnosť,
- hlavné zameranie posudzovanie bezpečnosti technických zariadení,
- akreditovaná pre inšpekčnú činnosť, certifikáciu výrobkov, systémov manažérstva kvality, BOZP
a certifikáciu osôb.

Pokyny pre uchádzačov
Štruktúrovaný životopis zasielajte na e-mailovú adresu. Spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v priloženom životopise je nevyhnuté na vykonanie predzmluvných opatrení, ktoré spočívajú v posúdení Vašich znalostí a skúseností požadovaných na danú pracovnú pozíciu. Vaše osobné údaje budeme spracúvať a uschovávať odo dňa doručenia životopisu až do ukončenia výberového konania.
Technická inšpekcia, a.s., sídlo: Trnavská cesta 56, 821 01 Bratislava, IČO: 36 653 004 je prevádzkovateľom pri spracúvaní Vašich osobných údajov. V prípade, ak si prajete, aby sme aj po dobu 12 mesiacov po ukončení výberového konania naďalej spracúvali Vaše osobné údaje v databáze uchádzačov o zamestnanie, spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú spracúvané na základe Vášho dobrovoľne poskytnutého súhlasu a po uplynutí uvedenej doby budú zlikvidované. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať bez uvedenia dôvodu prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednej osoby za dohľad nad ochranou osobných údajov pri spracúvaní osobných údajov na: [email protected] alebo písomne na adrese prevádzkovateľa.
Pri spracúvaní osobných údajov nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Získané osobné údaje nepodliehajú profilovaniu ani automatizovanému rozhodovaniu. Máte právo podať návrh na začatie konania na Úrad na ochranu osobných údajov SR a ďalšie práva podľa článku 15 až 21 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3810325  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac• mzda od 1 100 EUR (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača)