Inšpektor DOK/STA

TECHNICKÁ INŠPEKCIA

Miesto práce
TECHNICKÁ INŠPEKCIA, Mostná, Nitra
Termín nástupu
po výberovom konaní ihneď, prípadne dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat: základná mzda 700 eur + osobné ohodnotenie 140 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie projektovej dokumentácie stavieb s technickým zariadením na účely stavebného konania z hľadiska plnenia požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v etape prípravy, výstavby a budúcej prevádzky
- posudzovanie realizačnej projektovej dokumentácie stavieb
- posudzovanie projektovej dokumentácie zmien stavieb a zmien v účele využitia- - vykonávanie predkolaudačných inšpekcií
- komunikácia s klientami
- koordinovanie prác s inšpektormi ostatných profesií

- príspevok na stravu nad rozsah určený zákonom
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- služobný mobilný telefón a notebook s pripojením na internet
- odborný zácvik a možnosť ďalšieho odborného rastu v danej profesii
- po absolvovaní prípravy zahraničné pracovné cesty
- možnosť účasti na tvorbe predpisov a noriem
- možnosť aktívnej účasti na výchove a vzdelávaní osôb

- znalosť predpisov zákon č. 124/2006 Z. z., zákon č. 264/1999 Z. z., vyhl. č. 508/2009 Z. z. je výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru so zameraním na dané zaradenie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- organizačné schopnosti, schopnosť učiť sa a rozhodovať
- dobré komunikačné schopnosti vrátane rokovaní s klientom
- dobrý prejav (slovom aj písmom)
- bezúhonnosť (výpis registra trestov),
- profesionálna dôveryhodnosť a technická spôsobilosť
- zdravotná spôsobilosť

- akciová spoločnosť
- hlavné zameranie - činnosť oprávnenej právnickej osoby
v oblasti posudzovania bezpečnosti technických zariadení
- akreditácia pre inšpekčnú činnosť, certifikáciu výrobkov
certifikáciu systémov manažérstva kvality a BOZP a certifikáciu
osôb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Technická inšpekcia, a.s.
Trnavská cesta 56
82101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Gazdačková
Tel.: +421249208122
E-mail: poslať životopis
ID: 3618834   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat: základná mzda 700 eur + osobné ohodnotenie 140 eur.