Operátor výroby

Technical Alloys a. s.

Miesto práce
Bidovce
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
550euro zakladny plat + bonus do 200euro podla splnenia mesacnych cielov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha priemyselných strojov na výrobu spajkovacích materiálov. Specifická práca so zaškolenim.

Zamestnancovi ponúkame dlhodobú prácu na plný uväzok so zaškolením, možnosti osobnej realizácie a postupu vo funkcii, osobné a bonusove mesacne programy

Informácie o výberovom konaní

6 mes skusenost v priemyselnom parku vo vyhode

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

schopnost pracovat v time

Priemyselna vyroba a hutnicke spracovanie kovov do spajkovacieho priemyslu.

316
044 45 Bidovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimir Cejka
E-mail: poslať životopis
ID: 3572124   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550euro zakladny plat + bonus do 200euro podla splnenia mesacnych cielov