Administratívny pracovník, sekretárka/ organizátor, koordinátor, marketingový manažér

TechniCAD s.r.o.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
nástup ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša rozvíjajúca sa organizácia TechniCAD s.r.o. sa zaoberá plánovaním, projektovaním, výrobou na CNC zariadeniach, výrobám prototypov atď. Sídlo firmy máme v Komárne a prevádzku vo Veľkých Kosihách. Našimi zákazníkmi a partnermi sú veľké medzinárodné spoločnosti, ako Volkswagen, AUDI, CONTINENTAL atď. Touto cestou hľadáme posilnenie do administratívy zdatného, mnohostranného pracovníka na všeobecné administratívne a organizačné práce.
Čo Čakáme Vás do rýchlo rozvíjajúcej sa firmy.

pružná pracovná doba, ďalšie vzdelávanie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Potrebné sú dobrá užívateľská zručnosť PC a komunikačné schopnosti slovenčiny, maďarčiny, prípadne iných jazykoch je veľmi vítaná. Vôľa pracovať.

Naša organizácia sa zaoberá medzi inými vývojom a výrobou strojárskych súčiastok a poskytovaním služieb pre veľké medzinárodné spoločnosti ako Volkswagen, Continental a iné. Hľadáme spolupracovníkov do našej firmy na rôznorodé práce okolo marketingu a administratívy. Poskytujeme v našej malej, ale rýchlo rastúcej firmy zaujímavú prácu, dobrí tím, pozitívne pracovné naladenie, odbornú kariéru a dobré platové podmienky. Hľadáme takých budúcich kolegov, ktorí chcú pracovať, dobre komunikujú a vedia pracovať s PC a internetom.
ID: 2454954  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac