Servisný technik

techMARK SK s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.4.2024
1 500 EUR/mesiacplatové ohodnotenie závisí od skúseností a prístupu k práci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záručný aj pozáručný servis priemyselných potlačovacích strojov
Uvádzanie strojov do prevádzky
Pomoc pri riešení problémov u zákazníkov
Účasť na odborných školeniach
Podpora obchodného tímu
Tvorba referenčných vzoriek

Dobré a motivujúce finančné ohodnotenie
Služobné auto
Služobný telefón
Služobný notebook
Možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
Príspevok na penzijné/životné pripoistenie
Dovolenka 5 týždňov
Kafetéria
Firemné akcie
Priateľský kolektív

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektromechanické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou odbor elektrotechnika
Prax na obdobnej pozícii výhodou
Platná vyhláška 250/2021 Zb, § 6
Vodičský preukaz skupiny B, nadšenie pre cestovanie
Znalosť slovenského jazyka (výborná)
Znalosť anglického jazyka výhodou
Znalosť práce na PC, MS Office
Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť

Spoločnosť techMARK SK s.r.o. je špecialista v oblasti priemyselného značenia a kódovania. Zastupuje značky svetových dodávateľov na slovenskom trhu, spolupracuje s pobočkami na ďalších dvoch trhoch (Česká republika a Rumunsko). Dodáva široký sortiment digitálnych označovacích systémov, inkjet tlačiarne, termotransferové tlačiarne, aplikátory etikiet, laserové tlačiarne pre značenie dát, šarží, čiarových kódov a pod. Zaisťuje autorizovaný záručný aj pozáručný servis zariadení, dodávky náhradných dielov ako aj dodávky spotrebného materiálu pre priemyselné tlačenie a značenie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4776068  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac