Projektant TZB - profesia vzduchotechnika

TECHKLIMA, s.r.o.

Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacVýkonové bonusy, periodické odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného projektanta (junior/senior), ktorý chce uplatniť svoje skúsenosti, znalosti a pracovať s profesionálmi vo svojom odbore a podieľať sa na zaujímavých projektoch v rámci SR.

Úlohou Vašej práce bude najmä:

- návrh a vypracovanie technických riešení a projektovej dokumentácie TZB - vzduchotechnika

(autorizácia kategórie pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb je výhodou, ale nie podmienkou)
- koordinácia s inými profesiami
- v prevažnej miere pracujeme systémom Design & Build (kompletnú realizáciu zákaziek od projektovej prípravy stavieb, spracovania štúdie a projektovej dokumentácie až po manažment a realizáciu stavby)
- riešenie vzniknutých zmien v projektovej dokumentácií

- pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- samostatná a dynamická práca
- technické vybavenie
- štandardné zamestnanecké výhody (rekreačný príspevok, stravné lístky a firemné akcie)

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na emailovú adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť

- samostatnosť

- schopnosť samoštúdia

- flexibilita

Spoločnosť Techklima s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2020 zaoberá strojárskou výrobou a komplexnou činnosťou v oblasti vzduchotechniky a klimatizácie. Sme jediným slovenským výrobcom klimatizácii pre osobné železničné vozne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4312419  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac