Reagujte bez životopisu

Vodič taxislužby - Preukaz vodiča taxislužby povinný

techKAM, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
1 550 - 2 200 EUR/mesiacJasné pravidlá odmeňovania, výkonová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš Preukaz vodiča Taxislužby - sme ihneď pripravený poskytnúť zázemie!
Služobné auto s tankovacou kartou je pripravené vyraziť na cesty možno práve s Tebou! Prijatá tržba po dohode ostáva tebe ako záloha! Vyúčtovanie a mzda 1x mesačne.
Šoférovanie vozidla v rámci Bratislavy a priľahlého regiónu so zákazníkom na základe jeho objednávky v aplikácii v telefóne. K dispozícii vozidlá Opel Astra Tourer, diesel, M6

Istota veľmi slušných zárobkov, dohoda o vykonaní práce, trvalý pracovný pomer, práca možná aj na dve smeny (ranná/popoludňajšia), vozidlo servisované firmou, možnosť práce nadčas a tým zvýšiť svoje zárobky.
Odmeňovanie je z našej strany vždy férové, nemenné. Očakávame rovnaký prístup aj zo strany zamestnanca.

Hľadáme vodiča na prácu cez deň ako aj vodiča na nočné jazdenie. Máme priestor aj pre vedľajší pracovný pomer pre prácu od piatku večera do nedeľnej noci....

Ponuka je široká, nájdeme priestor pre naplnenie Vašich potrieb.

Informácie o výberovom konaní

Ohláste sa mailom, cez WhatsApp, Viber
a my Vám budeme volať a dohodneme si osobné stretnutie.
Ak sa Vám to nebude pozdávať, stratíte len hodinu, nič viac. Lepšie však vedieť. Čo myslíte?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Bezúhonnosť
Chuť pracovať a zarábať
Komunikatívnosť a priateľskosť

Prevádzkovanie taxislužby v Bratislave

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4561149  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac