Senior React / React Native Developer

Techband, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 100 EUR/mesiacmzda sa líši od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj webovej aplikácie pre globálny eshop
  • vývoj mobilnej aplikácie pomocou React Native
  • implementácia špecifických funkcií aplikácie ako notifikácie, služby na získavanie polohy a ďalšie, zvyšujúce zapojenie používateľov.
  • navrhnutie a vykonanie robustných testovacích stratégií na zabezpečenie spoľahlivosti, použiteľnosti a výkonu aplikácie.
  • dohliadnutie na proces nasadenia aplikácie, zabezpečiť dodržiavanie politík obchodov a bezproblémový štart.
  • úzka spolupráca s tímami rôznych funkcií, vrátane dizajnérov UX/UI a produktových manažérov, aby sa zabezpečila zhoda s víziou a cieľmi projektu.

  • pravidelné Techband raňajky & team buildingy
  • technické stretnutia raz za dva mesiace
  • prístup k startupovému ekosystému prostredníctvom komunity StartuPeak založenej spoločnosťou Techband & Accace

Informácie o výberovom konaní

Budete pracovať pre globálny eshop

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti: Viac ako 5 rokov skúseností v oblasti vývoja mobilných aplikácií s preukázaným úspechom pri vytváraní a spúšťaní aplikácií pomocou React Native.

Technické zručnosti: Hlboké znalosti React Native, TypeScriptu a GraphQL. Skúsenosti s Expom sú veľmi žiaduce.

Testovacie schopnosti: Silné pochopenie testovacích rámcov a stratégií špecifických pre mobilné aplikácie.

Riešenie problémov: Analytický prístup s výbornými schopnosťami riešenia problémov, schopný prekonať technické výzvy.

Komunikácia: Vynikajúce komunikačné schopnosti, schopný vyjadriť technické koncepty ne-technickým členom tímu.

Tímový hráč: Spolupracujúca povaha, ochotný zdieľať znalosti a učiť sa od ostatných, podporujúci pozitívne prostredie tímu.

V Techband budujeme technologicko-biznisový ekosystém, v ktorom pomáhame tech firmám z celej Európy rozširovať svoje IT tímy. Spolupracujeme s dynamickými firmami, ktoré budujú svetové digitálne produkty v oblasti medicíny, telekomunikácii alebo bankingu. Techband patrí medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v regióne CEE s medziročným rastom 100+%. V roku 2021 sme sa umiestnili ako 7. najrýchlejšie rastúca tech spoločnosť podľa Deloitte FAST 50 CEE v kategórii Rising Stars.

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Ruman
E-mail: poslať životopis
ID: 4800954  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 100 EUR/mesiac