OBCHODNÝ RIADITEĽ

Sme obchodná spoločnosť so zahraničným kapitálom a viac ako 30-ročným pôsobením v oblasti priemyselnej chémie. Obsadzujeme pozíciu OBCHODNÝ RIADITEĽ úspešným managerom s obchodnými skúsenosťami.

ČO POŽADUJEME

  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • radosť z komunikácie s ľuďmi
  • skúsenosti s vedením kolektívu
  • pokročilé managerské zručnosti
  • cestovanie v rámci celej SR
  • manuálnu zručnosť
  • vodičský preukaz sk. B.

NÁPLŇ PRÁCE

  • vedenie a motivovanie OZ
  • výber a školenie nových kolegov
  • zavádzanie nových výrobkov
  • starostlivosť o elektronické aukcie
  • zabezpečenie rastu predaja a predajných výsledkov
  • prezentovanie výsledkov na poradách
  • navštevovanie kľúčových zákazníkov

ČO PONÚKAME

  • prácu v dlhodobo prosperujúcej firme najdlhšie pôsobiacej na Slovensku
  • moderný systém práce
  • unikátne produkty vysokej kvality
  • vysoko motivujúce platobné podmienky a benefity pre OR
  • prepracovaný systém úspešného predaja
  • skúsený tím obchodníkov
  • služobné auto, mobil a tablet

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected].
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre túto prácu.

ID: 4399944  Dátum zverejnenia: 10.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac