Regionálny obchodník s tech. produktmi

TECH-LIT SK s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
08.07.2019
950 - 1 900 EUR/mesiacZákladná složka 750 EUR - 950 EUR + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame kompromis medzi klasickým hlavným pracovným pomerom a vlastným podnikaním. Na začiatku vám ponúkneme zamestnanecký pomer na 6 mesiacu a hneď ako si vytvoríte stabilný trh, môžete prejsť na výrazne výhodnejší variant formou podnikanie na živnostenský list. Alebo začať na živnostenský list ihneď pri nástupe – voľba je na vás.

My vám dáme všetko zázemie, ale vy ste tí, ktorí musia:

• osloviť zákazníkov (súčasných aj nových) a dohovoriť si schôdzku,

• osobne prezentovať zákazníkom produkty (žiadny katalógový predaj!),

• vedieť prirodzene komunikovať tak s údržbárom, ako aj so skúseným nákupcom (podľa hesla: Náš zákazník, náš pán),

• zvládnuť aj odmietnutie a nebrať ho osobne, pretože to je prirodzenou súčasťou každého obchodu,

• flexibilne plánovať svoje aktivity tak, aby ste dosiahli svoj mesačný/ročný cieľ.

Dáme vám všetko, čo obchodník potrebuje, aby bol úspešný:

• kvalitné produkty, o ktoré sa môžete oprieť. Zastupujeme nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorej produkty (priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy...) sú špičkou na európskom trhu od roku 1979. Navyše máme niektoré ojedinelé produkty, ktoré neponúka nikto iný. Dokážeme svojim zákazníkom ponúknuť konkrétne riešenie.

• zaučenie – intenzívne vás preškolíme nielen o produktoch, ale aj o obchodných zručnostiach v rámci niekoľkodenného tréningu. Využívame osvedčený predajný systém 11 krokov predaja a niektoré metódy koučingu.

• vedenie – bude vás podporovať váš oblastný manažér. Prvé týždne sa vám bude intenzívne venovať, chodiť s vami na schôdzky, poskytne vám, čo budete potrebovať, až dovtedy, kým si nebudete úplne istí. Máme stabilný tím a pre svojich ľudí sme oporou, i keď riešia problémy napríklad v súkromí. S nami nie ste jednoducho sami.

• široké portfólio zákazníkov – staráme sa o menšie, stredné a veľké firmy v oblasti výroby, opravárenstva, údržby a servisu. Žiadne dlhé schvaľovacie procesy, ale objednávky priamo na mieste u zákazníkov, a tým aj rýchle výsledky práce.

• žiadny zbytočný reporting – máme totiž vlastný on-line CRM systém. Všetko budete mať v pracovnom tablete – priamo u zákazníka vystavíte objednávku, môžete ukázať videá a pod. Denne si môžete prezrieť svoje pracovné výsledky i to, ako vám krásne nabiehajú provízie.

• priestor na realizáciu – vieme, že ste to vy, kto je najbližšie k zákazníkom a pozná ich potreby. Ak máte nejaké tipy, ako podporiť obchod, veľmi radi ich zvážime a tie, ktoré sa ujmú, aj náležite odmeníme (poukážkou, wellness pobytom a pod.).

• marketingovú podporu – snažíme sa byť transparentní a bližšie k vám i vašim zákazníkom. Vydávame časopis, usporadúvame súťaže, máme vlastný FB profil a spolupracujeme s Business Animals.

• kvalitné a moderné pracovné pomôcky – tablet, mobil, firemné oblečenie (ak budete chcieť), pripojenie na internet... možné využiť aj na súkromné účely. Zamestnanci majú tiež k dispozícii auto a pohonné hmoty.

• férovú odmenu – čím viac predáte, tým viac dostanete – nemáme žiadny strop. Províziu vyplácame už z uzavretých objednávok (nie až z uhradených).

• pracovnú zmluvu (fixný plat 750 eur + provízie) alebo spoluprácu formou živnostenského listu (950 eur + provízie)

Ak máte otázky, volajte na číslo +421 948 852 300 Ak však už po prečítaní cítite, že je to ONO, potom nečakajte a pošlite svoj životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váhate, či je to pre vás? Poďme sa pozrieť, kto je u nás úspešný. Je to ten, kto:

• vie, že obchod nie je jednoduchý, ale je odhodlaný stať sa úspešným obchodníkom a nevzdá to po pár dňoch,

• rád by bol sám sebe pánom (mal niečo ako svoju firmu), ale nemá vstupné prostriedky na investíciu a bojí sa začať od nuly,
• vie počúvať zákazníkov a ponúknuť im riešenia, ktoré neodmietnu,

• má prirodzené vystupovanie a dokáže si získať dôveru zákazníkov,

• je proaktívny a cieľavedomý a hľadá spôsoby, nie dôvody.

Oslovila vás naša ponuka? Tak na nič nečakajte a pošlite nám, prosím, svoj životopis a krátky motivačný list, prečo by ste u nás chceli pracovať + uveďte región

TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorej produkty sú špičkou na európskom trhu od roku 1979. Sme sprievodcovia na ceste k profesionalite a správnym postupom v údržbe, výrobe či opravárenstve. Našou prácou a skúsenosťami pomáhame „udržiavať stroje pri živote“.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3100503  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 900 EUR/mesiacZákladná složka 750 EUR - 950 EUR + provízie