Obchodný manažér

TECH-K s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2022
1 000 - 1 300 EUR/mesiac13. plat + mesačné provízie v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- samostatná príprava podkladov a prezentácií
- vytváranie konceptu a stratégie reklamných kampaní na sociálnych sieťach, e-mail marketing
- podieľanie sa na grafickom vývoji nových produktov, obalového materiálu, reklamných a propagačných materiálov v spolupráci s grafickými štúdiami
- prezentácia firmy a jej produktov, budovanie nových produktových značiek spoločnosti
- oslovovanie špeciálneho segmentu zákazníkov zasielaním prezentačných e-mailov a cenových ponúk a komunikácia s nimi
- technické a organizačné zabezpečenie prezentačných akcií, veľtrhov a výstav
- spravovanie webových stránok a aktívna prezentácia firmy a jej produktov na sociálnych sieťach, (aktualizácia obsahu webstránok, monitorovanie Google Analytics, SEO optimalizácia)

13. plat
Práca z domu
Možnosť osobnostného a kariérneho rastu
Firemný PC + mobil + auto

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás ponuka práce zaujala, pošlite prosím svoj CV.
Budeme sa ozývať iba vybraným uchádzačom, ktorým ponúkneme osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a marketing, technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Keďže veľká časť práce bude prebiehať so zákazníkmi telefonicky, mali by ste mať vynikajúce komunikačné, argumentačné a prezentačné schopnosti
• Pro-zákaznícku orientáciu a aktívny záujem o dianie okolo vás
• Rozhľad, schopnosť získať prehľad o technických špecifikáciách našich produktov a schopnosť vedieť využiť tieto informácie v priebehu obchodných rokovaní
• Samostatnosť a chuť učiť sa nové veci

O bezpečnosť na pracoviskách sa naša spoločnosť TECH-K stará už od roku 2011 ako priekopník vypracovania návodov na použitie. Počas 12 rokov fungovania pomohla certifikovať viac ako 2 500 strojov a je hrdá na spoluprácu s viac ako 150 spokojnými zákazníkmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4147502  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac