Administrativní podpora obchodního týmu s maďarštinou

Tech Data Distribution, s.r.o.

Místo práce
The Capital Prague

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší společnosti hledáme kolegu/kolegyni, který by měl na starost kompletní proces zpracovávání objednávek pro naše obchodní partnery.

Co Vás čeká?

  • Administrace a zpracování objednávek pro české i zahraniční zákazníky
  • Práce v systému SAP
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky, především po e-mailu a telefonu
  • Příprava a prezentace novinek zákazníkům
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením

K tomu nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity - bonusové dny dovolené, stravenky, sick days, Multisport karta, firemní akce a jiné
  • Práci v mladém a příjemném kolektivu mezinárodní společnosti
  • Profesionální zaškolení a profesní rozvoj

Vaše nejdůležitější předpoklady:

  • Komunikativní maďarština slovem i písmem
  • Zkušenosti s administrativou vítány
  • Znalost a zkušenosti se systémem SAP výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Ochota učit se novým věcem

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis a brzy se Vám ozveme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3421588  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.