Lekár tímu PZS - Nitra

TeamPrevent Santé s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
2 800 EUR/mesiacNástupný plat 2400 EUR, po skúšobnej dobe 2800,00 €. Uvedené mzdy sú uvedené v pracovnej zmluve pri podpise zmluvy. Odmeny. Prípadná dohoda na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu zamestnancov v rámci Pracovnej zdravotnej služby
2. Vykonávanie výlučne preventívnych prehliadok vo vzťahu k práci
3. Práca v kmeňovej ambulancii našej spoločnosti v Nitre

Odkaz na pracovisko aj s videom: https://www.team-prevent.sk/pobocky-a-zmluvna-siet/pzs-nr/

4. Práca v ambulanciách, nachádzajúcich sa u našich firemných klientov v blízkom okolí.

1. Fixná pracovná doba od 7:00 do 15:30 (Žiadne zmeny, služby, víkendy)
2. Zaujímavé finančné ohodnotenie
3. Minimálna administratíva
4. Firemný mobil s neobmedzeným paušálom aj na súkromné účely
5. Služobné vozidlo k dispozícií aj na súkromné účely

Niekoľko vybraných uchádzačov bude kontaktovaných telefonicky kvôli dohodnutiu osobného pohovoru. V prípade, že sa uchádzačovi neozveme, znamená, že nie je medzi vybranými uchádzačmi do užšieho výberového kola. Každému účastníkovi užšieho výberového kola pošleme vyrozumenie telefonicky, alebo e - mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, pracovné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

* Možnosť vykonávať prácu aj lekárom absolventom, pod dohľadom Pracovného lekára.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme jeden z najväčších poskytovateľov pracovnej zdravotnej služby na Slovensku. Okrem toho sme poskytovateľom aj ďalších služieb ako sú BOZP a OPP, akreditované kurzy prvej pomoci a iných služieb. Máme prevádzky v Bratislave, Nitre, Žiline, Trnave, Liptovskom Mikuláši, Dunajskej Strede, Poprade, Prešove a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Majer
E-mail: poslať životopis
ID: 4596806  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac