Lekár tímu PZS - Žilina, Trenčín (Všeobecný, Absolvent, Pracovný)

TeamPrevent Santé s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacVyššia mzda ako uvedená závisí od dosiahnutého vzdelania, praxe, výkonnosti. Možnosť výkonnostných príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu zamestnancov v rámci Pracovnej zdravotnej služby. Výlučne preventívne prehliadky vo vzťahu k práci našich klientov. Ambulancia nevykonáva zdravotnú starostlivosť v rámci zdravotného poistenia. Možnosť vykonávať prácu aj lekárom absolventom, pod dohľadom Pracovného lekára.

Pridelené služobné auto aj na skromné účely.

TRENČÍN, ŽILINA
Práca v kmeňovej ambulancii našej spoločnosti v Žiline alebo v Trenčíne, prípadne výjazdy do ambulancií, ktoré sa nachádzajú u našich klientov.

Lekár vyšetruje a cestuje do externých ambulancií so zdravotnou sestrou.

Aktívne vedenie motorového vozidla nutné.

Pracovná doba od 7:00 do 15:30. Žiadne zmeny, služby.

Žiadne vykazovanie na poisťovne. Žiadna administratíva s objednávaním.

Firemný mobil s neobmedzeným paušálom aj na súkromné účely, služobný PC.

Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, pracovné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme jeden z najväčších poskytovateľov pracovnej zdravotnej služby na Slovensku. Okrem toho sme poskytovateľom aj ďalších služieb ako sú BOZP a OPP, akreditované kurzy prvej pomoci a iných služieb. Máme prevádzky v Bratislave, Nitre, Žiline, Trnave, Liptovskom Mikuláši, Dunajskej Strede, Poprade, Prešove a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Brathová
E-mail: poslať životopis
ID: 4031381  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac