Všeobecný lekár, Lekár absolvent, Pracovný lekár

TeamPrevent Santé s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacZávisí od dosiahnutého vzdelania, praxe, výkonnosti. Možnosť výkonnostných príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu zamestnancov v rámci Pracovnej zdravotnej služby. Výlučne preventívne prehliadky vo vzťahu k práci našich klientov. Ambulancia nevykonáva zdravotnú starostlivosť v rámci zdravotného poistenia. Možnosť vykonávať prácu aj lekárom absolventom, pod dohľadom Pracovného lekára.

Práca v kmeňovej ambulancii našej spoločnosti v Nitre max 1x v týždni, 1-2x v Bratislave a v našich externých ambulanciách zriadených u našich klientov na Pracovnú zdravotnú službu v lokalitách Malacky, Lozorno, Trnava, Galanta, Dunajská Streda, Nitra podľa potreby.

Lekár vyšetruje a cestuje do externých ambulancií so zdravotnou sestrou.

Práca so zdravotnou sestrou.

Aktívne vedenie motorového vozidla (takmer) nutné (veľkou výhodou).

Práca vyžaduje cestovanie do rôznych našich ambulancií v okruhu 50 km.

Cestovanie prideleným služobným autom ideálne z miest Nitra, Trnava, Galanta, Sereď a okolie. Alebo zdravotná sestra dochádza do tých istých ambulancií zo Šúroviec (pri Seredi). Možnosť spoločného cestovania v prípade bydliska neďaleko od ambulancií alebo bydliska zdravotnej sestry.

Ambulancia Nitra:

Pracovná doba od 7:00 do 15:30. Žiadne zmeny, služby.

Žiadne vykazovanie na poisťovne. Žiadna administratíva s objednávaním.

Firemný mobil s neobmedzeným paušálom aj na súkromné účely.

Notebook.

Služobné auto, po skúšobnej dobe aj na súkromné účely.

Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, pracovné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme jeden z najväčších poskytovateľov pracovnej zdravotnej služby na Slovensku. Okrem toho sme poskytovateľom aj ďalších služieb ako sú BOZP a OPP, akreditované kurzy prvej pomoci a iných služieb. Máme prevádzky v Bratislave, Nitre, Žiline, Trnave, Liptovskom Mikuláši, Dunajskej Strede, Poprade, Prešove a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Brathová
E-mail: poslať životopis
ID: 3950990  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac