900 - 1 200 EUR

Verejný zdravotník PZS Trnava, Nitra

TeamPrevent Santé s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Máj 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Hodnotenie zdravotných rizík na pracoviskách klientov
2. Spracovanie správ z hodnotení pracovísk
3. Spracovanie kategorizácie pracovných činností
4. Spracovanie prevádzkových poriadkov
5. Školenie zamestnancov klientov
6. Iné, podľa potreby a požiadaviek klientov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 v skúšobnej dobe po 3 mesiacoch úprava mzdy dodatkom (začiatočník, skúsený VZ iné mzdové podmienky)

1. Práca v priateľskom prostredí
2. Služobné vozidlo
3. Služobný telefón
4. Notebook
5. Iné

Verejný zdravotník PZS na prevádzke v Trnave, alebo v Nitre. Možnosť výberu uchádzača. Pridelené spoločnosti v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji. Prax v Pracovnej zdravotnej službe veľkou výhodou, v prípade dlhoročnej praxe ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a iné výhody.

Niekoľko vybraných uchádzačov bude kontaktovaných telefonicky kvôli dohodnutiu osobného pohovoru. V prípade, že sa uchádzačovi neozveme, znamená, že nie je medzi vybranými uchádzačmi do užšieho výberového kola. Každému účastníkovi užšieho výberového kola pošleme vyrozumenie telefonicky, alebo e - mailom. Nástup na pozíciu v priebehu mesiaca Máj, Jún 2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podmienka - verejné zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Podmienkou je skončené nadstavbové, alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti verejného zdravotníctva.

Táto práca si vyžaduje veľmi časté návštevy klientov, z tohto dôvodu je aktívne jazdenie na motorovom vozidle skupiny "B" nevyhnutnosťou.

Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. je zameraná na komplexnú zdravotnú starostlivosť o klientov. Zabezpečuje pracovnú zdravotnú službu, nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, preventívne lekárske prehliadky, BOZP a PO. Je členom skupiny B A D TeamPrevent, ktorá pôsobí v 7 krajinách Európy. Bližšie informácie nájdete na www.team-prevent.sk. Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. má prevádzky v Bratislave, Nitre, Žiline, Trnave, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TeamPrevent Santé, s. r. o.
Ružinovská 10
82007 Bratislava
ID: 3639527   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 v skúšobnej dobe po 3 mesiacoch úprava mzdy dodatkom (začiatočník, skúsený VZ iné mzdové podmienky)