Informace o pracovním místě

Místo práce
The Capital Apartments, Konviktská, Staré Město, Česko
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000 Kč/měsíc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
TeamPrevent-Santé, s.r.o.

Společnost TeamPrevent-Santé, s.r.o. patří k předním poskytovatelům služeb v oblasti prevence, která zahrnuje prémiovou zdravotní péči pro individuální i firemní klienty, pracovnělékařské služby, bezpečnost a ochranu zdraví při práci, požární ochranu, servis hasicích zařízení včetně revizí a odborná školení.
V rámci skupiny TeamPrevent Group poskytujeme v devíti evropských zemích služby pro více než 270.000 klientů a pečujeme o téměř 4 miliony zaměstnanců.
ZNÍ TO DOBŘE?
PŘIDEJTE SE K NÁM!

Do našeho týmu rádi přivítáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici:

Zdravotní sestra - administrativní pozice

Náplň práce:

  • plánování odborné léčebné a preventivní péče
  • organizace návštěvní služby lékaře
  • konzultace zdravotního stavu
  • zajištění vystavení receptů a doporučení ve spolupráci s lékaři
  • možnost práce na částečný úvazek

Požadujeme:

  • min. střední zdravotnické vzdělání
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • vhodné pro i pro absolventy
  • proklientský přístup

Nabízíme:

  • pracovní zázemí v moderní, kancelářské budově
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • skvělý tým
  • dotované masáže, rehabilitace a stomatologické výkony
  • nadstandardní lékařská péče pro Vás a rodinné příslušníky
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify

Kontakt
Kontaktní osoba: Petra Svobodová
E-mail: poslat životopis

ID: 3444192   Dátum zverejnenia: 9.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 Kč/měsíc