Verejný zdravotník PZS

TeamPrevent Santé s. r. o.

Miesto práce
Garbiarska, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 v skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Hodnotenie zdravotných rizík na pracoviskách klientov
2. Spracovanie správ z hodnotení pracovísk
3. Spracovanie kategorizácie pracovných činností
4. Spracovanie prevádzkových poriadkov
5. Školenie zamestnancov klientov
6. Iné, podľa potreby a požiadaviek klientov

1. Práca v priateľskom prostredí
2. Služobné vozidlo
3. Služobný telefón
4. Notebook
5. Iné

Niekoľko vybraných uchádzačov bude kontaktovaných telefonicky kvôli dohodnutiu osobného pohovoru. V prípade, že sa uchádzačovi neozveme, znamená, že nie je medzi vybranými uchádzačmi do užšieho výberového kola. Každému účastníkovi užšieho výberového kola pošleme vyrozumenie telefonicky, alebo e - mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podmienka - verejné zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - expert
Hospodárska korešpondencia - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Windows - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Rozširujeme tím verejných zdravotníkov našej spoločnosti. Prax v Pracovnej zdravotnej službe veľkou výhodou, v prípade dlhoročnej praxe ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a iné výhody.

Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. má prevádzky v Bratislave, Nitre, Žiline, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Podmienkou je skončené nadstavbové, alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti verejného zdravotníctva.

Táto práca si vyžaduje veľmi časté návštevy klientov, z tohto dôvodu je aktívne jazdenie na motorovom vozidle skupiny "B" nevyhnutnosťou.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre začiatočníkov.

Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. je zameraná na komplexnú zdravotnú starostlivosť o klientov. Zabezpečuje pracovnú zdravotnú službu, nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, preventívne lekárske prehliadky, BOZP a PO. Je členom skupiny B A D TeamPrevent, ktorá pôsobí v 9 krajinách Európy. Bližšie informácie nájdete na www.team-prevent.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TeamPrevent Santé, s. r. o.
Ružinovská 10
82007 Bratislava
ID: 2347928   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 v skúšobnej dobe