Technici BOZP a PO

TeamPrevent Santé s. r. o.

TeamPrevent Santé s.r.o., Drieňová 31, 821 01 Bratislava, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov s príslušnou odbornou spôsobilosťou:
-bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany alebo
-autorizovaný bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany.
Pracovná náplň:
-vykonávanie činnosti na základe predpísanej legislatívy,
-spracúvanie potrebnej dokumentácie,
-zodpovednosť za plnenie pridelených úloh,
-vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.

Informácie o výberovom konaní

Prax minimálne 2 roky v obore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

BOZP, OPP

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor: BOZP, OPP

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie
-dochvíľnosť a spoľahlivosť
-zodpovednosť a samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej práce
-pružnosť a tvorivosť
-bezúhonnosť
-skúsenosti a prax vítané.

Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. je zameraná na komplexnú zdravotnú starostlivosť o klientov. Zabezpečuje pracovnú zdravotnú službu, nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, preventívne lekárske prehliadky, BOZP a PO. Je členom skupiny B A D TeamPrevent, ktorá pôsobí v 9 krajinách Európy. Bližšie informácie nájdete na www.team-prevent.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TeamPrevent Santé, s. r. o.
Ružinovská 10
82007 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Brathová
E-mail: poslať životopis
ID: 1503869   Dátum zverejnenia: 13.11.2017