Technik BOZP a PO

TeamPrevent Santé s. r. o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 v skúšobnej dobe + pohyblivá čiastka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov s príslušnou odbornou spôsobilosťou:
-bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany alebo
-autorizovaný bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany.
Pracovná náplň:
-vykonávanie činnosti na základe predpísanej legislatívy,
-spracúvanie potrebnej dokumentácie,
-zodpovednosť za plnenie pridelených úloh,
-vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.

Prax minimálne 1 rok v obore. Hľadáme uchádzača na posilnenie tímu BOZP na prevádzke v Bratislave, alebo v Nitre. Platné osvedčenia na technika BOZP, technika požiarnej ochrany a lektorské minimum. Uvedený nástupný plat je minimálny, v prípade zaujímavého uchádzača je možnosť dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, OPP

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor: BOZP, OPP

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie
-dochvíľnosť a spoľahlivosť
-zodpovednosť a samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej práce
-pružnosť a tvorivosť
-bezúhonnosť
-skúsenosti a prax vítané.

Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. je zameraná na komplexnú zdravotnú starostlivosť o klientov. Zabezpečuje pracovnú zdravotnú službu, nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, preventívne lekárske prehliadky, BOZP a PO. Je členom skupiny B A D TeamPrevent, ktorá pôsobí v 9 krajinách Európy. Bližšie informácie nájdete na www.team-prevent.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TeamPrevent Santé, s. r. o.
Ružinovská 10
82007 Bratislava
ID: 1503869   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 v skúšobnej dobe + pohyblivá čiastka