1 300 - 1 800 EUR

Všeobecný lekár, Lekár absolvent, Pracovný lekár

TeamPrevent Santé s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu zamestnancov v rámci Pracovnej zdravotnej služby. Výlučne preventívne prehliadky vo vzťahu k práci našich klientov. Ambulancia nevykonáva zdravotnú starostlivosť v rámci zdravotného poistenia.

Možnosť vykonávať prácu aj lekárom absolventom, pod dohľadom Pracovného lekára.

Práca v kmeňovej ambulancii našej spoločnosti v Nitre 2-3x v týždni a v našich externých ambulanciách zriadených u našich klientov na Pracovnú zdravotnú službu v lokalitách Nitra, Levice, Galanta a iné.

Aktívne vedenie motorového vozidla výhodou.

Ambulancia Nitra:

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda dohodou podľa individuálneho pohovoru.

Informácie o výberovom konaní

Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, pracovné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. je zameraná na komplexnú zdravotnú starostlivosť o klientov. Zabezpečuje pracovnú zdravotnú službu, nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, preventívne lekárske prehliadky, BOZP a PO. Je členom skupiny B A D TeamPrevent, ktorá pôsobí v 7 krajinách Európy. Bližšie informácie nájdete na www.team-prevent.sk. Spoločnosť TeamPrevent Santé s.r.o. má prevádzky v Bratislave, Nitre, Žiline, Trnave, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TeamPrevent Santé, s. r. o.
Ružinovská 10
82007 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Brathová
E-mail: poslať životopis
ID: 1399948   Dátum zverejnenia: 21.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda dohodou podľa individuálneho pohovoru.