Všeobecný lekár, Lekár absolvent, Pracovný lekár

TeamPrevent Santé s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacMzda dohodu na pohovore. Základný plat + výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu zamestnancov v rámci Pracovnej zdravotnej služby. Výlučne preventívne prehliadky vo vzťahu k práci našich klientov. Ambulancia nevykonáva zdravotnú starostlivosť v rámci zdravotného poistenia.

Možnosť vykonávať prácu aj lekárom absolventom, pod dohľadom Pracovného lekára.

Práca v kmeňovej ambulancii našej spoločnosti v Nitre 2-3x v týždni a v našich externých ambulanciách zriadených u našich klientov na Pracovnú zdravotnú službu v lokalitách Nitra, Levice, Galanta a iné.

Aktívne vedenie motorového vozidla nutné.

Ambulancia Nitra:

Informácie o výberovom konaní

Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, pracovné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Sme jeden z najväčších poskytovateľov pracovnej zdravotnej služby na Slovensku. Okrem toho sme poskytovateľom aj ďalších služieb ako sú BOZP a OPP, akreditované kurzy prvej pomoci a iných služieb. Máme prevádzky v Bratislave, Nitre, Žiline, Trnave, Liptovskom Mikuláši, Dunajskej Strede, Poprade, Prešove a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Brathová
E-mail: poslať životopis
ID: 1399948  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac