Inštalatér - Rakúsko

teampool personal service gmbh

Miesto práce
Rakúsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž plynových a kanalizačných potrubí
- Montáž a údržba zariadení pre vykurovanie, rozvody vody, kanalizáciu, vzduchotechniku a chladenie (batérie, ventily, dresy, toalety, podlahové kúrenie, kotly a bojlery)
- Vykonávanie záťažových testov
- Inštalatérske práce na stavbách

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2 100,- Eur netto

- Stabilné a dlhodobé zamestnanie
- Práca na rakúsku pracovnú zmluvu s výhodami rakúskeho sociálneho systému
- Ohodnotenie v súlade s rakúskou kolektívnou zmluvou (13,20 Eur brutto/hod. + diéty 26,40 Eur netto+ príplatky)
- 13. a 14. plat
- Zabezpečenie ubytovania a hradenie nákladov za ubytovanie
- Pracovná doba 39 hodín (striedanie krátky - dlhý týždeň)
- Pracovné odevy 2x ročne grátis

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisov v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebné firmy, ktoré su klientami spoločnosti teampool personal service. teampool personal service je rakúska spoločnosť s pôsobením na celom území Rakúska a s dlhoročnými skúsenosťami na trhu práce. V našom zaregistrovanom logu je obsiahnuté heslo WIR BEGEISTERN čo v preklade znamená MY DOKÁŽEME NADCHNÚŤ. Dajte nám príležitosť nadchnúť práve VÁS. Našimi pracovnými ponukami a naším prístupom. My nesľubujeme nesplniteľné!
www.teampool.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti v odbore
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- skúsenosť s prácou v zahraničí výhodou
- vodičský preukaz
- celé partie výhodou

Wir begeistern.“ Mit unserer Zuverlässigkeit und Seriosität haben wir uns zu einem der führenden Personaldienstleister in Österreich entwickelt. Basis unserer Firmenphilosophie ist seit der Gründung die hohe Wertschätzung gegenüber Mitarbeitern und Kunden. Darauf ist unsere Zusammenarbeit aufgebaut.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mariahilfer Str. 103/1/9-10
1060 Wien
Rakúsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Dana Haumerova
Tel.: +43505301011
E-mail: poslať životopis
ID: 3640784   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2 100,- Eur netto