Business Analytik

teamIT s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 130 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V naší dynamické firmě hledáme zkušeného Business analytika, který bude mít na starost analýzu uživatelských potřeb a chování. Naše projekty se zaměřují na vývoj uživatelsky přívětivých produktů a služeb, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á má silné analytické schopnosti a zájem o interakce s uživateli.

Vaše hlavní úkoly:

  • Analýza uživatelských potřeb a chování.
  • Vytváření uživatelských scénářů a wireframe.
  • Spolupráce s týmem vývojářů a designérů na implementaci uživatelských požadavků.
  • Zajištění uživatelsky přívětivého prostředí pro naše produkty a služby.
  • Testování uživatelského rozhraní a zpětná vazba na vývojový tým.

Co od vás očekáváme:

NUTNÁ PODMÍNKA - předchozí seniorní zkušenost jako Business analytik

  • Zkušenosti s analýzou uživatelských potřeb a chování.
  • Schopnost vytvářet uživatelsky přívětivé scénáře a wireframe.
  • Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu.
  • Analytické myšlení a schopnost identifikovat potřeby uživatelů.
  • Znalost metodiky UX designu je výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Možnost pracovat na zajímavých projektech s přátelským a podporujícím týmem.
  • Flexibilní pracovní prostředí a příležitost k osobnímu rozvoji.
  • Moderní kancelářské prostory a benefity pro zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti i zajímavé startupy.

Najdete u nás:
- zajímavé pozice a projekty
- skvělé služby pro freelancery
- osobní a férový přístup
- nejlepší platební podmínky

Zašlete nám svůj profesní profil na [email protected] a ozveme se Vám s aktuální nabídkou.
ID: 4791084  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc