DevOps Engineer / Team Lead

teamIT s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmínky (brutto)
43 - 50 EUR/hod.Nabízíme: Lokalita pracoviště: Bratislava / HO v rozsahu až 4dny/týden Nástup ihned/dle dohody Spolupráce na živnostenský list / IČO ! Platíme faktury s rekordní splatností 3 dny ! 350 – 400 EUR/MD (finanční částka závisí na vašich ověřených znalostech a zkušenostech)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lídra pro tým zabývající se implementací a udržováním procesů Continuous Integration and Continuous Deployment (CICD). Máte-li zkušenosti a vášeň pro inovativní technologie, připojte se k nám a buďte součástí naší dynamické a inovativní organizace.

Zodpovědnosti:

  • Vedení a řízení týmu odpovědného za implementaci a udržování procesů Continuous Integration and Continuous Deployment (CICD).
  • Spolupráce s cross-funkčními týmy na definování a implementaci nejvhodnějších postupů a standardů CICD.
  • Dozorování nad návrhem, vývojem a implementací CICD pipeline a automatizačních frameworků.
  • Zajištění dostupnosti, škálovatelnosti a spolehlivosti infrastruktury a nástrojů CICD.
  • Monitorování a optimalizace procesů CICD s cílem zvýšit efektivitu a zkrátit čas do uvedení na trh.
  • Mentoring a trénování členů týmu, poskytování vedení a podpory v jejich profesním rozvoji.
  • Spolupráce s interními zákazníky za účelem pochopení obchodních požadavků a přizpůsobení strategie CICD podle potřeby.
  • Řízení a prioritizace více projektů a iniciativ v oblasti CICD.
  • Sledování a implementace nových trendů a technologií souvisejících s CICD.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky:

  • Minimálně 5 let praxe v oblasti návrhu a vývoje CICD.
  • Zkušenosti s vedením týmu.
  • Komplexní znalosti principů, nástrojů a nejlepších postupů v CICD.
  • Zručnost v skriptovacích jazycích, jako je Shell, Python, PowerShell atd.
  • Zkušenosti s nástroji CICD, jako je Jenkins, GitLab CI/CD, Azure DevOps atd.
  • Praktická znalost technologií kontejnerizace jako je Docker a nástrojů pro orchestraci jako je Kubernetes.
  • Zkušenosti s CICD na cloudových platformách jako Azure, AWS nebo Google Cloud.
  • Analytické schopnosti.
  • Komunikační schopnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti i zajímavé startupy.

Najdete u nás:
- zajímavé pozice a projekty
- skvělé služby pro freelancery
- osobní a férový přístup
- nejlepší platební podmínky

Zašlete nám svůj profesní profil na [email protected] a ozveme se Vám s aktuální nabídkou.
ID: 4788449  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 43 EUR/hod.