Wind Energy Senior project / business development manager

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2022
4 000 EUR/mesiacMzda bude s každým kandidátom preberaná osobitne v závislosti na jeho skúsenostiach a prínosoch pre spoločnosť. Ku platu prináleží tým pádom aj variabilná zložka, ktorá môže predstavovať až 50 základnej mzdy. Možnosť používať firemný automobil a ďalšie atraktívne zamestnanecké výhody preberieme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj a riadenie stratégií a koncepcií na realizáciu projektov veternej energie na Slovensku
• Rozvoj podnikania: Identifikácia nápadov na nové projekty
a akvizíciu projektu
• Projektový manažment: podpora nápadu projektu z okolia
zabezpečenie cez kolaudáciu a výstavbu až po začlenenie
spustenie veternej turbíny
• Koordinácia so všetkými zainteresovanými stranami, ako sú obce, úrady, Plánovači, odhadcovia, experti atď.
• Budovanie vzťahov a sietí s miestnymi ľuďmi: Vlastníci pozemkov, obyvatelia, starostovia, zástupcovia o krajov a zainteresovanej verejnosti
• Tvorba a prezentácia ponúk vrátane výkresov plánov a dokumentáciu
• Aktívna podpora existujúceho portfólia projektov
• Úzka spolupráca s celým tímom a podpora pri plánovaní a optimalizácii prebiehajúcich a nových projektov

• Inovatívna a vizionárska spoločnosť
• Ekonomicky veľmi úspešná spoločnosť
• Dlhoročné skúsenosti a teda silná odbornosť
• Vysoká povesť a pozitívny imidž
• Účasť na energetickom prechode
• Dobré výhody pre cestovanie a mobilitu šetrnú ku klíme
• Ploché hierarchie, krátke vzdialenosti, rýchle rozhodnutia
• Politika otvorených dverí a tímom vedená spoločnosť
• Rodinná pracovná atmosféra, kultúra krstného mena a pravidelné tímové akcie
• Samostatná práca s množstvom tvorivých možností
• Praktická mentalita aj na manažérskej úrovni, otvorená a
aktívna kultúra
• Vysoká osobná zodpovednosť v kľúčovej funkcii
• Žiadna spoločnosť a žiadna správa vlastníctva

Nakoľko požiadavky na uchádzača sú veľmi presne špecifikované v popise, budeme naozaj kontaktovať všetkých kandidátov, ktorý budú vyhovovať aspoň väčšine z nich.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Náš klient je známy pre výrobu a obchodovanie s energiou - rakúska
investičná spoločnosť s viac ako 2 000 akcionármi. Bola založená v roku 1999 s cieľom podporovať udržateľnú energiu, rozvoj ekonomiky, má zákazníkov v celom Rakúsku. Jej cieľom je udržateľné zásobovanie energiou a rozvoj obnoviteľných energií v Rakúsku .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, Obnoviteľné zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• Vyššie ukončené ekonomické a/alebo technické
Vzdelanie (vysoká škola, technická vysoká škola atď.)
• Príprava v interdisciplinárnom študijnom odbore – napr.Manažment životného prostredia a biozdrojov, priemyselné inžinierstvo, energetické technológie, obchodná administratíva atď.
• Niekoľkoročné relevantné odborné skúsenosti v oblasti plánovania projektov
riadenie a kontrola obnoviteľnej energie
najmä projekty veternej energie
• Dobré IT zručnosti (MS Office, AutoCAD a GIS systémy
• Podnikavá osobnosť so širokým
prehľadom (technické, právne a ekonomické
vedecké súvislosti)
• Veľmi dobrá znalosť nemčiny a/alebo angličtiny
• Ochota cestovať a vodičský preukaz
• Ctižiadosť, vytrvalosť a presvedčivosť
• Vysoké sociálne zručnosti a schopnosť pracovať v tíme
• Upravený a sebavedomý vzhľad
• Veľmi dobré komunikačné a rečnícke schopnosti
• Vysoká osobná zodpovednosť a ambiciózny spôsob práce
• Organizačný talent, flexibilita a praktická mentalita
• Osobná iniciatíva, odhodlanie a vytrvalosť
• Vysoký záujem o obnoviteľnú energiu
• Myslieť mimo rámca a proaktívne

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4432789  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac