Majster /Elektrotechnik - vedúci montážneho tímu - Bytča

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie zákaziek na jednotlivé pracoviská.
- Riadenie väčšieho tímu a optimalizácia kapacitného vyťaženia na danom oddelení.
- Koordinácia a školenie teamleadrov a výrobných pracovníkov. Operatívne riadenie výroby + spolupráca pri strategickom plánovaní výroby.
- Podieľanie sa na neustálom zlepšovaní výrobných procesov.
- Dohliadanie dodržiavania BOZP. Spolupráca s materskou spoločnosťou v Nemecku;
- Vytváranie výrobných a montážnych plánov v spolupráci s prípravou výroby.
- Zavádzanie 5S na pracoviskách výroby.

13.plat - 1.500 EUR: podľa dohodnutých KPI ´s
- manažérske školenia, jazykové kurzy
- Bohatý sociálny program pre zamestnancov: teambuildingové aktivity, firemné akcie, podpora športových a kultúrnych podujatí.
- Flexibilný pracovný čas, dovolenka navyše, dodatočné dni pracovného voľna.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

nemecká rodinná firma - zákazková výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s vedením a organizáciou kolektívu ľudí - veľkou výhodou
- schopnosť dohovoriť sa v cudzom jazyku - podmienkou
- správna osobnosť - ľudský rozmer, tímový hráč ochotný pomôcť
- zodpovednosť a proaktivita

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3873302  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac