Aplikačný technik/Sales e-business (zaškolenie v Nemecku, práca na celom Slovensku)

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

50%času - montáž a inštalácia výdajných automatov (HW, SW) u klientov - v strojárskych firmách + zaškolenie pracovníkov, ktorí ich používajú
- spolupráca s kolegami v tíme,
- komunikácia s firmami - starostlivosť o prevádzku výdajných automatov
- cestovanie po celom Slovensku
50% času
- súvisiace projekty: elektronizácia nákupných systémov, ich parametrizácia a integrácia
- nastavenie komunikačných protokolov a smerov, práca s firemným e-shopom

- práca formou home office - 50% času ste vycestovaný mimo domu
- služobné auto vo vyššej výbave - aj na súkromné použitie
- iPhone, notebook
- bonus na základe dosiahnutých výsledkov - po 1.roku fungovania
- DDP platené zamestnávateľom (600 EUR/rok)

Informácie o výberovom konaní

pošlite prosím anglický alebo nemecký životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Nemecká rodinná firma

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarina alebo elektrotechnika/IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- flexibilita, hľadáme progresívne zmýšľajúceho človeka
- záujem o prácu s dátami: on-line katalógmi
- je výhodou, ak máte blízko k telkom/IT
- technická zdatnosť, spoľahlivosť
- schopnosť komunikovať a dotiahnuť veci
- systematickosť, flexibilita, ťah na bránu
- ľudská vyzretosť, spoľahlivosť, charakter

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3685228  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac1700