Credit Risk Manager

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý má background z oblasti credit management alebo financií všeobecne a má záujem o credit management. Jeho úlohou bude riadiť a podávať odporúčania v oblasti riadenia a spravovania kreditných rizík spoločnosti pôsobiacej v oblasti FMCG.
Pozícia je samostatná, s možnosťou získať skúsenosť s riadením malého tímu. Vyžaduje človeka so skúsenosťou z väčšej štruktúry, ideálne matice. Musí si vedieť uchovať prehľad, komunikovať naprieč štruktúrou a poskytovať finančné rady a riešenia pre všetky zainteresované strany - back office, obchodníci, management.
Nejde o seniornú pozíciu, v štruktúre ide skôr o špecialistu alebo experta. Nevyhnutnou súčasťou profilu je maďarčina, ide o nepriestrelnú požiadavku. CRM bude "obsluhovať" cluster SR, CR a HU.

Zamestnanci majú k dispozícii firemnú škôlku, dve telocvične, možnosť home office, 5 sick days navyše, 13sty plat a extra bonusy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodná spoločnosť desiatky rokov stabilne pôsobiaca na trhu v oblasti rýchloobrátkového tovaru a chémie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

FMCG

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Tento človek musí mať analytické myslenie, vyznať sa vo finančných výrazoch v angličtine, mať dobré komunikačné zručnosti, byť zodpovedný a suverénny (nebyť plachý a príliš nervózny z komunikácie s ľuďmi). Mal by byť schopný “predať” odporúčania - čo by sa malo urobiť a ako pristupovať k zákazníkom na základe finančnej analýzy ich výsledkov a ukazovateľov.
Maďarský jazyk stačí na takej úrovni, aby kandidát rozumel emailom v maďarčine, keďže mu bude často len preposlaná dlhá emailová komunikácia v maďarčine s krátkou anglickou prosbou o sprocesovanie. Len ľahká komunikačná úroveň, ktorá sa dá vylepšiť prostredníctvom kurzu maďarčiny.
Vzdelanie vysokoškolské, druhého stupňa, ekonomického charakteru.
Prax v oblasti riadenia kreditných rizík alebo finančného riadenia.

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Moreover, Teamconsult is a shareholder of Glasford International®, a global leading executive search firm that operates in the regions of Americas, EMEA and Asia Pacific. Through the collaboration with our international partners, we are able to offer you a high-quality HR consultancy service in all economically important parts of the world. - http://www.glasford.com/

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hviezdoslavovo nám. 13
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gejdoš Müllerová
Tel.: 02-5443 5032
E-mail: poslať životopis
ID: 3391363   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000