High-tech firma hľadá technické talenty! Ak si šikovný (elektro)konštruktér/proces inžinier/technológ, daj o sebe vedieť

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
08.01.2017
nadštandardný - podľa skúseností, vzdelania a ovládania jazyka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsah konkrétnej pozície bude komunikovaný pri osobnom stretnutí
- Záleží na Vašich doterajších skúsenostiach, aj špecializácii na určitú oblasť
- Dôležité pre vhodných kandidátov je ich záujem o moderné technológie
- Vzhľadom k rastúcej tendencii spoločnosti, ponúka aj svojím zamestnancom možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.
- Skúsenosti z automotive oblasti sú výhodou, nie podmienkou

- príjemné a motivujúce pracovné prostredie,
- nadštandardné finančné ohodnotenie + 13.plat
- možnosť odborného vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

pošlite nám prosím životopis v ang. alebo nem. jazyku
Miesto výkonu práce: TN/TT kraj - bude komunikované na požiadanie kandidátovi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je zahraničná rodinná firma, dlhodobo pôsobiaca na slovenskom pracovnom trhu. Spoločnosť kontinuálne rastie vo všetkých smeroch, čo je dôvod jej záujmu o mladých talentovaných ľudí. Okrem nadštandardného platového ohodnotenia, je náš klient známy aj prácou so študentmi a budovaní si kvalitnej a stabilnej základne zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické- strojárske, elektrotechnické, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť, tímový hráč
- flexibilita, ochota učiť sa novým veciam
- kreativita, technické myslenie
- otvorenosť skúsenosti

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2823804  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardný - podľa skúseností, vzdelania a ovládania jazyka